Bumbo bebek koltuğu

sayna soruyor: 10

merhaba arkadaşlar,
4 aylık bebişime bumbo bebek koltuğu almayı düşünüyorum. aranızda kullanmış,tecrübe etmiş olanlar var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


11 Cevapottobottorobotto

e-bebek'ten alabilirsiniz.Yukarıdaki linkte kullanan annenin tecrübelerini okuyabilirsiniz.e-bebek'teki sayfada da özelliklerini okuyup videosunu izleyebilirsiniz.Hitap ettiği yaş aralığı olarak da 3-14 ay arası olduğu yazıyor.Bu koltuk zaten henüz oturamayan bebekler için.

http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/bumbo/bumbo_bebek_koltugu/BUM-3000396


sayna

teşekkür ederim :)) çok kullanışlı olacağını düşünüyorum.


ottobottorobotto

Rica ederim.Ama bir uyarıda bulunmak isterim,naçizane.Ben bu koltuğu almayı çok istemiştim,oturur oyalanır da ben de beş dakika nefes alabilir miyim diye çok düşünmüştüm.Hatta buradaki arkadaşlarla da konuşmuştuk.Oğlum kucaktan kolay kolay inmeyen,dur durak bilmeyen bir bebek olduğundan cesaret edip de alamadım.Size de bebeğinize göre karar vermenizi hatırlatmak isterim.


atb

merhaba, şimdi gördüm soruyu, ben de sormabulmadunyasi'nda gordum, arastırdım, aldım ve 7 ay kullandım.  yeni sattım, çünkü artık bebeğim içine sığmıyordu. 
bence çok faydalı bir ürün.  bebek kafasını kaldırıyor ama oturamıyorken çok eğlenceli bir deneyim oluyor.  ama uzun süreli kullanmadık başlarda.  4 aydan sonra zaten destekli oturmaya başlamıştı, ama mama sandalyesine oturamıyordu, bumboda oyaladık.  yeri geldi banyo koltuğu olarak kullandık.
ben bumboyu çok sevdim.  ama bence de denemeden almayın derim. tiara

şişman bebekler için sıkıntılı olabiliyor, oğlumun bacakları sıkıştığı için kullanamadık, denemeden bebeği oturtmadan almayın derim


gulenozel

Yurtdışı forumlarda okuyorum bumboya temel bebek ihtiyacı gözüyle bakıyorlar bebek kafasını dik tutunca koyuyorlar bumboya (2 aylıkken bile) ancak son zamanlarda bumbo mantığında ama oyuncakları olan Summer infant super Seat diye birşeyden bahsedilmeye başlanmış o özellikle daha iri cocuklar icin daha uygunmus o da e-bebek de var kısmetse önümüzdeki ay onu alıcaz Bumbo ile aynı fiyat ona da bir bakın derim.


sayna

teşekkür ederim arkadaşlar. bumbo yu sipariş verdim. gelince tecrübelerimi paylaşırım:))TuffGong

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21247143.asp

kullananların dikkatini çekeceğini düşündüm..okuyunca paylaşmak istedim.


CansUtku

BUMBO markası geri toplatılıyomuş bende sabah arabada haberlerde duydum  tuffgong haberin ayrıntılarını paylaşmış zaten.. bilginize..Cevaplamak için Üye ol