UMCA DAMLA

Fundaaa soruyor: 7

Çocuğuna alt ve üst solunum yolları enfeksiyonlarında büyük faydası olduğu söylenen umca damlayı kullanan var mı,kullandıysanız faydasını gördünüz mü ya da herhangi bir zararı oldumu ????

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozdenin_oykusu

merhabalar.ben okulda öğrencileirm için kullanmştım.ama sanırım belirlenen günü ve dozu geçmemek çok öenmliymiş


Rad99

Merabalar bende oglumda kullaniyorum umca faydali bi ilac icerigide bitkisel ,1 yas ustu cocuklarda guvenle kullabilirsiniz ancak ust solunumda etkili alt solunum hastaliklari icin dr kontrolunda farkli ilaclar kullanilmalidir


Fundaaa

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...


Meral16

Kızım bu sene kreşe başladı ve hastalıkardan kurtulamaz olduk. Büyük bir ümitle aldım ama bir faydasını gördüğümü söyleyemeyeceğim.


sildokuz

Kızımın ilaçları arasında mutlaka bulunuyor. Ancak ben bir faydasını göremedim.  Hastalık başlarken etkili olabileceğini düşünüyorum. Ancak özellikle soğuk algınlığında burun tıkanıklığı varsa COLDMIX i gece uykuları için tavsiye ederim.


meycan

umca'yı sadece ilaç olarak değil, hafif kırgınlık hissettiğinizde kullanmalısınız.

Bir nevi tedbir amaçlı. Bu şekilde kullanıldığında hastalığın önü kesilebiliyor. Ama hasta olduktan sonra ciddi bir etkisi yok.


Gezgin34

Valla ben 4 yaşındaki oğluma Bee Propolis damla kullanıyorum. 

Beni bu dertlerden kurtardı. Oğlum hastalanmıyor artık desem yeri var :))))  Çok şükür...

1 yaş altı çocuklara kullanımı uygun degil.
Bee propolis extract  tadı aromalı yani keskin bir tadı var. Ben ballı sütün içine yada nesquik içine katıyorum bilginiz olsun. 3 ila 5 damla arasında...
Cevaplamak için Üye ol