Seyyar yatak koruma bariyeri bilen var mı???

ikizannesiasli soruyor: 8

merhaba, acil olarak çocukların yataklarındaki parmaklığın üstüne monte edilebilecek bariyer arıyorum. plastik, istenildiğinde kolayca çıkıp başka bir yere takılan modeller varmış, bilen var mı? ebebek vs'de satılan file tipli olanlar yada ikeadaki ahşap olanlar bize uygun değil çünkü halihazırdaki parmaklığın üstüne takmayı planlıyorum. bizim oğlanlardan biri geçen gün parmaklıkları aşıp yere düştü de, böyle bir çare düşündük.. yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


mert_mert

http://www.nurturia.com.tr/questions/23c6f36c-4ce1-411c-8138-9ee00088e917/1/yatak-bariyeri aynı şeydenmi bahsediliyor bilmiyorum burda bir iki arkadaş mağaza ismi vermiş belki size uyar..


ipekkusgoz

İkea'daki bizim yatağın korkuluğunun üzerinde takılı. Olur bence düşünebilirsiniz.


ikizannesiasli

yok, ben direkt yatağa takmayacağım için bunlar uygun değil, plastik olanlar varmış istenilen yere kolayca takılıp çıkarılabilen...


smmm06

bende bakıyorum ama bulamadım daha doğrusu tomy de var ama açıkcası pahalı geldi bana 150 lira civarı bişeydi

 mert_mert

bazalarada takılırmı bu dediğiniz şeyler..e bebekde ben koruma görmüştüm fakat ufak birşey diye ilgilenmedim.bir bakın belki beşik içindir..


ikizannesiasli

ipekkusgoz , ikeadakiler vidalı değil mi yani sabit olacak, parmaklığın üstüne takınca çok yüksek olmadımı? çocuğu içinden alırken zorlanmıyor musunuz?


ipekkusgoz

Evet vidali. Çocuğu alıp koymak değil ama çarşafını sererken zor oluyor sadece bana. Onda da eşimden yardım istiyorum.


ikizannesiasli

yorumlar için çok teşekkürler ikea'dakini alacağız büyük ihtimal..


Cevaplamak için Üye ol