Sinav ve sevinc koleji hakkında

evhamlianne soruyor: 8

Merhaba, cocugu ortaokulda olup bu okullarin anadolu yakasi subesinde veli olan arkadaşlardan ricam okul hakkında yorum yapabilir misiniz? Ben anabilim velisiyim ancak %45 kayit yenileme zam oranı açıkladılar. Baska okullarda durum nedir? Tesekkurler

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


hanifeuysal

merhaba siz burslu olduğunuz halde bursu da mı iptal ettiler? çok üzüldüm


evhamlianne

Bursu iptal etmediler ama fiyat o kadar buyudu ki burs anlamini yitirdi ne yazik ki😔


gamzeley

Merhaba,anabilimin bursluluk sınavına girdi oğlum.

Dün açıklandı. 460 ve üzerine burs veriyoruz.

Okula giriş hakkı kazandı ama burs veremiyoruz denmekte.

80 soruda 8 yanlış ..

Keşke 3yada max. 5 kişi alıcaz denseydi.

Yazık gercekten,

Siz burs aldigimiz donemde nasildi hatiliyormusunuz .

Kac soru kac yanlışa kac bura verdiler


hanifeuysal

işte büyük kandırmaca biz velileri kandırıyorlar amaç 0 yanlış ya da 1 yanlış yapan çocuğu bulmak zaten kayıtları dolmuş oluyor biizm gibi 4-5 yanlış yapan çocuklarla uğraşmıyorlar. zaten zamlar almış başını gitmiş.ben maaşıma eşim maaşına %36 zam almadı hatta bu okulların öğretmeneleri bakın forumlarda isyanlarda bizden zamlı fiyat isteyip öğretmenlere asgari ücret veriyorlar %3 zam yapıyorlar bu dönemde . bu öğretmen geçim derdinden iyi eğitim verebilecek mi? alın bakın doğa koleji yine el değiştirdi oncak reklam onca yaygara koptu 2 senede sattılar.fiyatlar da 50 küsur barajına gelmiş.gamzeley

 Anabilim maltepeden fiyat alan varsa paylaşabilir mi ? Yani bu verdikleri fiyatın gerçekten indirimli mi olduğunu anlamak istiyorum. Hanife hanım o kadar haklısınız ki dediklerinizde , ben özel sektör calısanıyorum ben alamadım o kadar zam. Şimdi ne yapacağım derdindeyim açıkcası . Okul işini çözemedik. 24 şubata kadar bu fiyat diyorlar . 


EDFA

Merhaba,

Benim kızımda Maltepe Anabilimin sınavına girdi.

5 yanlış 1 boşu var ve bizede burs vermediler, bu sene okullar fazla burs vermiyor benim anladığım.


EDFA

Bu arada okulun fiyatını yemek dahil 64.500 dediler, bu fiyat üzerinden %10 erken kayıt indirimi yapabileceklerini söylediler. 


evhamlianne

Merhaba, benim kızım 2 yil once kampusun ilk açılış yilinda girmisti bursluluk sınavına. Ve 3 yanlis hic bos yoktu %60 bursla kaydolmustu.


Cevaplamak için Üye ol