emzirme sırasında kullandığınız ilaç vitamin var mı?

didem_dorukcem soruyor: 4

selamlar, emzirme sırasında kullandığınız ilaç vitamin vs. destekler var mı ? neler kullanıyorsunuz ve sütünüzü etkiliyor mu ?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


didem_dorukcem

ben omega3 almaya başladım ama 0-6 ay arasında bebeklere omega 3 verilebiliyormuş kullanan var mı ? bilgisi olan var mı acaba bu konuda ?


annevebebis

Ben birşey kullanmadım. 2 yaş oldu hala emziriyorum. Sadece saçlarım hızlı uzamıyor çoook yavaş uzuyor. Bir de arada bacağıma kramp giriyor. Başka bir durum yok :)


didem_dorukcem

biraz araştırdım saç için çinko almak gerekiyor sanırım , hamileyken benim bacağıma aşırı kramp giriyordu calsium ve magnezyum tabletleri kullanmıştım şimdi çok şükür kramp sorunum kalmadı , sizede tavsiye ederim.


yelizsenel

ben hamilelikte kullandigim multitabs provit lgg ye devam ettim daha sonra yazlikta onu bulamadigim icin doktorumun ikincil olarak onerdigi Eleviti aldim. Buna ek olarak balik yagi hapi kullaniyorum yorgunluga birebir bir de bebegin beyin gelisimini destekliyormus. hemde logusalik sendromu olan kadinlar icin de cok faydaliymis. yalniz biraz istah aciyor ona dikkat :)
Cevaplamak için Üye ol