Boya kalemi

sakertek soruyor: 7

merhabalar, siteye yeni üye oldum umarım yardımcı olursunuz.

kızıma boya kalemi aldım kuru boya tabii duvarlarımıza hemecik anat eserlerini döşedi:) duvardan silinebilen test edip onayladığınız boya kalemi markası önerir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Meowwow

crayola'nin "washable" kalemleri cikiyor. ama asil turkiyede var mi bilmiyorum mr clean magic eraser diye bir hafif zimparamsi sunger var, o hepsini cikariyor, harika bir sey. varsa oralarda tavsiye ederim. kapi duvar ne varsa temizliyor. 


dilrubaa

Crayola washable kullandik biz de ilk. Kuru boya bence cok iyi bir secim degil, kagit ustunde gorunebilmesi icin ciddi bastirmak lazim onu da yapamiyorlar, kagitta goremeyince duvari secmistir belki:)


sakertek

crayola'nin "washable kalemlerinden aldım ama bizimki duvarı cok sevdi ve silince cıkmadı :(

teşekkürler cevaplarınız için.


momi

Evimizi silinebilir temizlenebilir boyayla boyadik. Çok rahat ettik.hafif nemli bezle siliyorum iz yok.


gokceseda

Duvara büyük ölçekte kağıt yapistirmanizi tavsiye ederim.. o alanı kullanmayı öğrenir.. istekleri geri cevrilmemis olur ama eve zarar vermeden şeklinde.. resim aşkına zarar gelmiyor inanin kızımla yağlı boya tablo bile yapıyoruz.. malzemeleri ve titiz çalışmak konusunda titiz küçük bir ressam oluyorlar:)


dilrubaa

Duvar boyanizla alakalidir belki, crayola da cikiyor bizim duvarlardan, bir de mothercareden aldigimiz buyuk tup icinde boyalar var, onlari palete dokuyoruz fircayla yapiyor, bazen duvarlara da geliyor, o boya da cikiyor silince bizim duvarlardan


dansetmeyiseviyoruz3

Duvara kağıt yapıştırmak mantıklı bir çözüm. :)Cevaplamak için Üye ol