çayyolu final okulları

laykare soruyor: 3

Merhaba,

İlkokul ve anaokulu ıcın okul arayışımız hala devam edıyor.Ne yazıkkı karar vermek çok zor.2-3 yıl once Ankara çayyoluna açılan Final Okulları hakkında tecrübeli annelerin tavsiye/eleştirilerine ihityacım var.Bildiğiniz yada duydugunuz okul-öğretmen-öğrenci ilişkileri ,eğitim sistemi nasıldır?

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Ulku

Merhaba,

Cayyolu'ndaki ile degil ama Batikent'tekiyle gorustuk daha yeni, biz egitim anlayislarini baya begendik. Ozel okullarin susu pusu gosterme, goz boyama cabalari ortaktir, onlarda yoktu.


faika2

Çok geç kalmışım soruyu cevaplamak için ama yinede birkaç şey yazmak istiyorum. ilkokulun yol katettiğini şu an iyi olduğunu düşünüyorum. Sınıf öğretmenleri çok iyi. Branş öğretmenleri her sene değişiyor. İngilizce de bir türlü çok iyi bir noktayı tutturamadılar ama kötü değiller.Yönetim çok iyi. Size ilkokul kısmını önerebilirim. Çocuğunuz mutlu bir şekilde okula gider gelir. Yemek kalitesi çok iyi kendi mutfakları var. çok ilgililer.Çocuklar kendilerini evlerinde gibi hissediyorlar. Samimi bir okul. Fabrika gibi değil.


ulgng

Konu ile ilgili güncel bilgi paylaşabilecek anne veya babalar var mı? Şimdiden teşekkürlerCevaplamak için Üye ol