Ağlama krizleri

nnd soruyor: 8

MERHABALAR. OĞLUM 7 AYLIK. 1 HAFTADIR SABAHA KADAR SADECE AĞLIYOR.EMMİYOR,BİBERON VS DE ALMIYOR.SADECE SU ÇOK İÇİYOR. 4 GÜN ÖNCE 2 GÜN SÜREN ATEŞİ OLDU.4 SAAT ARAYLA DR ÖNERİSİ İLE FİTİL VE CALPOL ŞURUP VERDİK.ŞUAN ATEŞ YOK AMA İNANILMAZ Bİ AĞLAMA VE HUYSUZLUK VAR.NAPCAM BİLMİYORUM.PERİŞAN OLDUK RESMEN.AĞLAMAKTAN GÖZLERİ AÇILMIYOR AMA YİNEDE UYUMUYOR. :(:(

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


sLnKA

Bi yeri ağrıyiroabilir.

Karnı tok kesin eminseniz, kulağını kontrol edin , karnı ağrıyor olabilir.

Cok fazla uykusu geldigi icin de bazen uyumata zorlanıyorlar. Uykusunun geldigini anlar anlamaz hemen yatırın.

Kaka yaptı mu yapıyor mu? Kabiz vs olumuş olabilir mi?


berlindenbirseda

Idrar tahlili yapildi mi?


guta

Belki dişi çıkıyordur, onun verdiği acıdan ağlıyor olabilir. Çok huzursuz oluyorlar o dönemde.


nnd

dr boğazda kzarıklık var dedi o da aglamaktan dedi. hiç uyumuyor. bu kadar ağlamaya buyuk insan bayılır yatar ama masallahı var oğlumun.günduz toplasanız 1 saat uyumuyor. gazı olabilecegini  düşündum fitil koydum ama banamısın demedi. bende diş üzerinde yoğunlaşıyorum diş jeli fln sürüorum ama pek bi fayda etmiyor. kızımda hiç böyle sorunlarla karşılasmamıstım :(mavinot

bir kere daha mı doktora götürseniz acaba. berlindenbirseda idrar tahlilini sormuş. bence de bakılsa iyi olur.

bazen idrar yolu enfeksiyonları belirti göstermeden devam edebiliyor. bu yüzden sağlıklı bebekler için 6-9 ay arasında, daha sonra da yılda bir kez idrar tahlili yapılmasını öneriyorlar.


berlindenbirseda

Acikcasi ben bu sorunun disten olacagina pek ihtimal vermiyorum, elbette ki canlari aciyor, biraz huysuz ve istahsiz oluyorlar, ama ilk mesajinizi da gozonune alirsak 10 gundur aglamaktan uyumuyor oglunuz, dis cikmasi icin biraz fazla gorundu bana.

Cok gecmis olsun tekrar.


zopatya

Br yeri ağrıyor olablr dr unz ile bi görüşün istersenz


nnd

ilginiz için çok tesekkür ediyorum. cok şükür geçti  o dönemimiz.az biraz huysuzlugu yine var ama buna şükrediyoruz. dr tekrar götürdüm ama ısrarla hiç bişe olmadığını söledi dr umuz.


Cevaplamak için Üye ol