Acil - travel sistem - cybex

Aysegul_ soruyor: 4

arkadaşlar doğuma 6 gün kaldı ben hala travel sistem bir araba alamadım.en son cybex'e karar verdim gibi. 2 modeli var. callisto ve topaz. callisto daha üst model. farkları: callisto 8 kg. tutma kolu birleşik, süspansiyonu biraz daha iyi. tekerleri az dahA BÜyük ve otokoltuğu şaseye adaptörle takılıyor. topaz'ın tutma kolu ise baston şeklinde ve oto koltuğu yine adaptörle ama oturma kısmının üstüne takılıyor. daha hafif 7 kg.

bu modellerle ilgili kullanan tecrübesi olan var mı? gidip yerinde görme şansım kalşmadı çünkü :(

hangisi daha kullanışlı olur?

bastonu tek elle idare etmek zor diyorlar gerçekten öyle mi?

otokoltuğu şaseye mi takmak yoksa bebek arabası oturağı üstüne mi takmak daha kolay olur. 6 7 aydan sonra gezdirirken otokoltuğunda durmak isteyeceğini pek sanmıyorum. şaseye kılıf takıp çıkarmak da kolay bir şey değil sonuçta. arabanın oturağının üstüne taksak daha mı pratik olur acaba?

Bu soruyu cevapla


4 Cevaptubish36

bende cybex topaz aldım gecen hafta. ama normal bastonlara gore agır. jokerde cok guzel bır kampanya vardı.ucuz oldugu ıcın tercıh ettım aslında.bence 1 kılo bıle daha hafıf olsa hafıf olanı tercıh et derım.arabayı ıkı elınle tutmakla tek elle tutmak arasında fark varmı bılmıyorum.benımkılerı hep ıkı elle tuttum ben. topaz tam yatabılıyor.yani dogumdan ıtıbaren kullanabılırsın.bence topazı al.anakucagının nasıl takıldıgına cok takılma bence.zaten kısa sure kullanacaksın.bız 5. ayda bastona gecmıstık.


MelekAnne

Ben de bugun mac laren techno mu bebe comfort 2 li mi diye karar vermeye gittigimde cybex onyx2 li olani gordum.kafam iyice karisti. En uygunu da cybexidi


MelekAnne

Benim 2.cocugum olduğu için ilk zamanlar kanguru ile sadece bir yere gidip gelebilirim.. ama bütün gün tutamamam kanguruda..

Örneğin oğlumu parka götürürken bebeği orada sadece kanguruda tutamam.. doğumdan itibaren kullanılan bebek arabası istiyorum bu nedenle..ve hafif olursa tercih sebebi olurCevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Prematüre bebek 0

2 aylik bebegim gunduz uyumuyor. 11

14 aylık bebek 3

118 6H
Son: selmaalpkayra,

Kremin zarari olur mu???? 1