şerifali küçük şeyler anaokulu

seyircikoltugu soruyor: 7

Merhaba, 2 yaşındaki oğlum için oyun grubu arıyorum. Şerifali Küçük Şeyler Anaokulu ile ilgili olumlu/olumsuz fikirlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Karar aşamasındayız. Yaptığım araştırmalarda ciddi bir sorun görmedim ama anne/babaların düşünceleri ve tecrübeleri cidden önemli.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


yesimctn

Arkadasşım gönderiyordu oğlunu ve hiç memnun olmadı ayrıldılar okuldan.


yeniayy

Çocuğunuzu buraya vrdiniz mi acaba? Ben de Ocak 2016 doğumlu oğlum için yarım gün kreş arıyorum da, tecrübeli velilerden yorum almadan içime sinmiyor. siz gönderdiyseniz yorumlarınızı paylaşır mısınız lütfen?


seyircikoltugu

Evet verdim, 3 aydır gidiyor. 3 gün 2 saat oyun grubuna dahil oldu. Yönetimden de öğretmenlerden de şimdilik gayet memnunum. Eylül'de kısmetse yarım gün kreşe vereceğim.


yeniayy

@seyircikoltugu bu eylülde başladınız mı acaba, biz de yarım gün başlatmayı düşünüyoruz ama emin değiliz, netten birkaç kötü yorum gördüm de.. Sizin genel izleniminiz nedir acaba?

Teşekkürler


seyircikoltugu

Evet, Nisan'dan Eylül'e kadar 3 gün 2 saat gitti, şimdi de yarım güne başladı. Annelerin olumsuz yorum yazması normal, herkesin beklentisi farklı olabilir. Çocukları sevmemiş olabilir, öğretmenlerle uyum sağlanamamış olabilir, çocuğu hastalanmıştır ve sorunu okulda bulabilir (ki çocuklar okulda hasta oluyor, kaçarı yok). Bu durum tüm okullar için geçerlidir. Ben 6 aydır memnunum, olumsuzluk yaşamadım. İçime sinerek bırakıyorum ve aynı şekilde alıyorum.


yeniayy

Cok tesekkur ederim bizimki de ekimde başlayacak sanırım. @seyircikoltugu


nurlutoria

Ataşehir küçük şeyler anaokulu (yeni adı alfabe olmuş) ile ilgili velilerden yorum alabilirmiyim?Cevaplamak için Üye ol