Avcılar hospital da doğum yapan varmı?

edaozcan soruyor: 5

Merhaba arkadaşlar,


26 . haftamdayım ve istanbul avrupa yakası avcılar hospital da doğum yapan var mı merak ediyorum. Dr. Nil BİLGEN in hastasıyım. hastana ile ilgili iyi veya kötü deneyimlerinizi paylaşırmısınız. Ayrıca doğum sonrası için de önerebileceğiniz çocuk doktoru tavsiyelerinizi bekliyorum. Çatalca B.çekmece Avcılar Bakırköy bölgeleri olabilir. 

TEŞEKKÜRLER...

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


harik

Merhaba,
Ben Avcılar hosp. doğum yaptım ve benim de doktorum Nil hanımdı.
Nil hanım süperdir.Ebelerde emzirme konusunda çok yardımcı oldular.. İhtiyaç olduğu her anda ilgilendiler.

Sadece oda küçük gelmişti bize. Normal doğum olduğundan oda rez. yapamamıştık ve doğuma gittiğim gece normal odalar dışındaki tüm odalar doluydu(suit oda ile aradaki fiyat farkı çok az)
Odadan yana sıkıntımız oldu yani. Birde çocuk doktorları çok ilgisiz, zaten hiç muayene olmadık orda. Ha bide odyolojist yani işitme testini yapan bir bayan var ki oda felaketti. Biz işitme testini medilife ta yaptırdık. 5 sn. sürüyor.

Şimdilik bunlar, hayırlı doğumlar dilerim şimdiden:)


edaozcan

Çok teşekkür ederim. bebeğin ve sana sağlıklı mutlu günler dilerim.


Cansu88

Bana orası çok soğuk geliyor bide 7 sene önce çocuk yoğun bakımlarının ilgili bikac söylenti vardı benim ablam 2 dogumuda avcılar medicanada yaptı onur beyde giden herkeste memnun


Cansu88

Fakat çocuk doktoru ömer beyi öneririm hospitalde yada benim doktorum ama çok yoğun beylikdüzü kolan hastanesi hakan kılıç


edaozcan

teşekkür ederim aklımda olsunCevaplamak için Üye ol