Bahçelievlerde kreş

sarayli soruyor: 10

merhaba, kızım 19 aylık. birkaç ay sonra kreşe vermeyi planlıyorum. istanbul bahçelievlerdeki kreşler hakkında bilgisi ya da tecrübesi  olan var mı?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


cano

runkay annem çocuk yuvası ücreti nedir söyleyenbilirmisin yarım gün bende yağmur çocuk yuvasına gönderiyorum birde yuvalarda kamera sistemi varmı eskisi gibi


peluse

Haznedar tarafı değil ama Bahçelievler de hemen hemen gezmediğim kreş kalmadı. Şu anda da yarım gün gidiyor ama memnun değilim. Hiçbir yer de içime sinmedi. Zaten çoğunluğu bodrum katında. Binası uysa yeri uymadı, yeri uysa zihniyetleri uymadı. İstediğim gibi bir yer bulamadım ne yazık ki.


pinarsultan

Cevaplari bende bekliyorum. Hala arastiriyorum.


dilammm

 doğa fen anaokulunu araştırdınız mı hiç? Çok iyi şeyler duydum hakkında ama güvenebileceğim yüz yüze kaynak değildi hiçbiri.


pinarsultan

Bu gun doga fene gidicem. Bakalim nasil cikacak!peluse

Doğa Fen'le ben oyun grubu için görüşmüştüm geeçen sene bir binanın giriş katıydı temiz yeni bir yer küçük bir bahçesi vardı çim.kurucusu da psikolog bir bayan. Oyun grubu ayarlanınca bize dönüş yapıp haber vereceklerdi ancak arayan olmadı sanırım yeni kurulduğu için bazı eksiklikleri vardı sanırım belki şimdi oturmuştur.


dilammm

 pinarsultan; doğa fen le görüştükten sonra yorumlarınızı burada paylaşabilir misiniz? Teşekkürler


pinarsultan

Doga fen anaokulunda, 24 ay ve uzeri 2 secenekli. Ister 3 gun iki saat 350 tl, 4 gun 2 saat 450 tl. Yarim gun ise 700 tl. Ebeveynler disarida bekliyormus. Pazartesi gidelim bakalim.dilammm

 pinar sultan merhaba,
doğa fen e gittiniz mi acaba merak ettim, ilk izlenimleriniz nasıldı? bu kreşi düşündüğüm için tecrübe edinenlerden fikir almak istiyorum. henüz çok erken belki ama umarım memnun kalmışsınızdır..


annemmm

aaa
Cevaplamak için Üye ol