Bebek odası takımları

bnycan soruyor: 10

oğlumuza oda takımı alacağız?? marka önerileri olan??
not: yatak büyüyen yatak istiyoruz ama altta çekmece olunca galiba yüksek ve riskli oluyor

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


CokBilmis

O büyüyen yataklar, aldığıma en pişman olduğum şeydir. Çok hantal, arkasını altını temizlemesi bir dert, yerden çok yüksek. Nerden baksan pişmanım.

Şimdiki aklım olsa IKEA'dan kafama göre ucuz bir yatak alırdım. Büyümeyen cinsinden. İKEA'dan 4 adet büyümeyen yatak alsam, 1 adet büyüyen yatağa verdiğim paraya denk geliyor. Üstelik yere yakın, çocuk rahat rahat inip çıkıyor, itip çekmesi orasını burasını temizlemesi kolay, odanın içerisinde yer değiştirmesi kolay.


momoveannesi

http://www.ilkebebe.com/Bebek-Odasi/Meltem-Prens-Bebek-Odasi-Boy.aspx Çok memnunum.
http://momoveannesi.blogspot.com/#!/2012/06/momonun-odas.html
Buda blogumdaki, odaya yerleştirilmiş hali.
Kesinlikle çok rahat ittirilebiliniyor. Altında lastik var zemini koruması için yeri çizmiyor. kapakları ve çekmeceleri kendinden stoplu.

Büyüyen yataklı, 2adet komidin başı oluyor. (yatak üstündeki dolapları.) Yatak altındada çekmecesi var. İsterseniz ilave yatak, isterseniz eşya konulabiliniyor.
Unutmadan, herhangibir sorun olursa ileride servis güvencesi var. Ürünün arkasında duruyor firma.


cingan19

Benim tavsiyem mothercare den yana olacak.Haftasonu baktık modellerine Sunta olmayan çam ağacından yapılmış çok güzel odaları var üstelik üç parça ürün alana %25 indirim yapıyorlar.piyasadaki bebek odalarına nazaran bence makulfiyatıda.Doğumdan sonra taşınacağımız için şuan sadece beşik alacağım yoksa kesinlikle değerlendirirdim bu fırsatı.bir bakın isterseniz.


chroma

20 aya kadar park yatak kullandım. Artık sığamaz hale gelince de normal yatak almaya karar verdim. Çok dolaştım ama kafama göre, güzel bir yatak bulamadım. En sonunda mobilyacıya 80*160 ölçülerinde istediğim modelde karyola, içine de İşbir yataktan o ölçüde yatak yaptırdım.


8-9 yaşına kadar rahatlıkla kullanacağını düşünüyorum bu ebatı (Babası da ben de çok uzun sayılmayız, dolayısıyla Simay da uzun olmaz diye tahmin ediyorum)
Bütün odayı da yatakla beraber mobilyacıya yaptırttık. Hem içimize sindi (kalite+işçilik açısından), hem de hazırlardan daha uyguna geldi fiyatı.


GOGO05

bende çileğin büyüyen baby safari oda takımın almıştım 1 aylıkken gittim park yatak aldım ve gerçekten çok kullanışlı taşınmak üzeriyim taşındıktan sonra bende odasında yatıracağım görünüşü güzel ama kullanışlımı bilmiyrum tek artısı büyüdükten sonra yatağın yükseklik ayarları var yani yere çok yakın olursa düşme tehlikesi azalırbnycan

ben düz renk beyaz istiyorum çilek güzel ama baya renkli .. tek renk yaparlarmı ki


olivia

Çabuk büyüyorlar ve 2 yaşla beraber reklamlar,gördükleri,okul vs de girince işin içine istekler beğeniler tercihler başlıyor.Biz ettik sen etme:)tam tekmil oda takımı yerine ikea dan istediğin renklerde kombin edeceğin parçalara bakmanı da tavsiye ederim.Daha uzun süreli kullanabileceği, daha uygun fiyatlı,hem ferah hem zevkli şeyler çıkarabilirsin.


bnycan

hala karar veremedik. çilek odası biraz renkli gibi .. diğerleride (modoko)sipariş üzerine mı olur acaba bekletirler. acil 2 haftaya lazım çünküBanuCan

Biz de önce modokoya bakmıştık ama fiyatları görünce gözümüz korkmuştu. Sonrasında Çamlıca'daki fetih mahallesine gittik.Burası bir iki sokak mobilyacılarla dolu hem de modokodaki markaların imalat yerleriymiş burası aynı takım arasında 1.000 lira fln oynuyor. Biz ordaki bi bebe mağzasına kendi istediğimiz ebatlarda yaptırdık. Büyüyen yatak+altında anne yatağı+3 kapılı gardolap+4 çekmeceli şifonyer hepsini 1.600'a aldık.  Ben de düz beyaz yaptırdım,kulpları kendin seçebiliyorsun ayıcıklı yaptırdım ama sonrasında büyünce değiştirebiliyorsun. Biz çok memnunuz bence karar vermeden önce oraya da bak derim.


bnycan

ne kadar sürede teslim olduCevaplamak için Üye ol