Baston puset tavsiyesi

YesilAnne soruyor: 10

Merhaba,


Çok memnun kaldık, tepe tepe kullandık, üstelik fiyatı da şu kadarcıktı diyebileceğiniz baston puset tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


YesilAnne

Alyamaya_Esra, bir link verebilmen mümkün mü? Çok teşekkürler.


AOA

chicco caddy.


esraozlem

Biz Maclaren Triumph kullanıyoruz. Geçen yaz aldık, (Ada 2 yaşındayken geçtik) Hala da kullanıyoruz. 140 derece yatabiliyor olmasıydı bizi cezbeden çünkü hala pusette uyuduğu zamanlar mevcut. Çok hafif bir baston puset değil belki yani daha ince ve hafif modeller mevcut piyasada ama oldukça kullanışlı ve pratik. Tavsiye ederim :)

Fiyat olarak pek şu kadarcıktı diyemiyeceğim bir aralıkta. Biz alırken kampanya vardı o yüzden şu andaki piyasa fiyatının yarı fiyatına almıştık.

http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=23031


Defnemveannesi

ben de baston puset araştırması yapıyorum bu aralar. chicconun travel setini kullanıyorduk fakat çok ağır tek başıma hiç bir yere taşıyamıyorum. bebeklerin yürümeye başladıktan sonra çok arabaya gereksinimleri olmadığını, sürekli yürüyerek gitmek istediklerini söyleyenler var.
o nedenle çok da fiyat yüksek olmasın diyorum. bir yandan da kullanacaksa gerçekten kaliteli olması gerekir diye düşünüyorum. kullananlar ne düşünüyorsunuz kaç yaşa kadar kullanılır acaba?


yuksel_

Biz hala Chicco'dan taa bebekliğinde aldığımız puseti kullanıyoruz. Ama hem çok ağır, hem de artık sığmıyor, hele kış vakti montla felan. Artık ne kadar az da kullansak yine de öğlen uykusu için vs gerekebiliyor. Böyle hem hafif, ama yatabilen hem pahalı olmayan bir puset arıyoruz biz de...bir yandan da 2,5 yaşına geldi, gerekli mi hiç emin olamıyorum...aysesat

yeşilannem ben kışlahandaki bilindik mağazalardan birinden aldım.2 yıldır tepe tepe kullanıyoruz.üstelik 70 tl cike almıştım.bi bak oraya derim


Nil

Maclaren Quest Sport. "Şu kadarcık" denilebilir mi emin değilim, rahat olduğu kesin. Tatiller ve dışarıda uyuyakalma ihtimali nedeniyle arabada sürekli.


aysesat

yeşilannem ben kışlahandaki bilindik mağazalardan birinden aldım.2 yıldır tepe tepe kullanıyoruz.üstelik 70 tl cike almıştım.bi bak oraya derimNil

Maclaren Quest Sport. "Şu kadarcık" denilebilir mi emin değilim, rahat olduğu kesin. Tatiller ve dışarıda uyuyakalma ihtimali nedeniyle arabada sürekli.


Nil

Maclaren Quest Sport. "Şu kadarcık" denilebilir mi emin değilim, rahat olduğu kesin. Yatışı yeterli. Tatiller ve dışarıda uyuyakalma ihtimali nedeniyle arabada sürekli.Cevaplamak için Üye ol