Baston puset tavsiyesi

YesilAnne soruyor: 10

Merhaba,


Çok memnun kaldık, tepe tepe kullandık, üstelik fiyatı da şu kadarcıktı diyebileceğiniz baston puset tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


YesilAnne

Tamam ayse, bakmaya gidince mutlaka soracağım bu pusetleri de. Sağolasın. 


YesilAnne

Tamam ayse, bakmaya gidince mutlaka soracağım bu pusetleri de. Sağolasın. 


zmimoza

Oğlum için almayı düşündüğüm  Chicco caddy dün elimize ulaştı.. İlk intibam arabanın çok hafif ve kullanımının çok rahat olduğu..

İnşallah kuzuda rahat eder,sever...
Ben beğendim,fiyatıda çok uygun..Hafif baston pusette olabilecek en önemli şey güvenli bi iskelet,tekerlek yapısı..Bu arabada fazlası ile var..
Hafif pusetli hayat,ayyhh çok rahat :)))))


YesilAnne

zmimoza, Chicco Caddy' in fiyatları enteresan şekilde farklı. Kimi yerde 140- 159- 179- 200- 209 nasıl bukadar fark oluyor anlayamadım. Taklitlerimi var yoksa :)) Siz ne kadara hangi siteden aldınız acaba?


Bir de yatış pozisyonu ve kemer sisteminden memnunmusunuz?


zmimoza

Yeşilanne;Chicco Caddy'in fiyatları dediğiniz gibi çok değişken, bende şaşırıyorum gördükçe..Taklitleri var mı bilemiyorum :))

Ben sahibinden.com dan aldım. 2.el ama sıfır gibi,kullanılmamış,95 tl ye :))Üstelik kargo vs ile de uğraşmadık aynı şehirde olduğumuz için..
İki gündür kar kıyamet olduğu için sokağa çıkamadık ama ilk fırsatta kuzuyu pusetine atıp yollara atacağım kendimi :) O zaman sorduğunuz sorulara daha net cevaplar verebilirim..
Ama ilk izlenimim,çok beğendim..Bi kere hafif!pratik!Sağlam!Tam istediğim gibi..Uykusu geldiğinde arkaya doğru hafif yatabilen bi pozisyonu var pusetin.. Yeterli olur mu derseniz, 1-1,5saatlik uykular için olur gibime geliyor..Tabi döne döne yatamaz eskisi gibi..
Zaten büyüdüler/büyüyorlar uyku saatleri kısalıyor yavaş yavaş..
ozlem_doruk

Biz geçen hafta mothercare den aldık. 130 TL den 100 TL'ye düşmüştü. Bir kaç kez kullandık ama memnun kaldım. Tavsiye ederim.
özlem


YesilAnne

zmimoza, çok teşekkür ederim cevap için. En yakın zamanda gidip detaylı inceleyeceğim caddy' i. İyi günlerden kullanmanızı dilerim.


cekirdeksizuzum, öncelikle nikcinize bayıldım :)) Bu hangi model ve marka acaba? Mothercare' i kendi ürünü mü? Bir de yatış pozisyonu, kemer sistemi nasıl tam olarak? Bir de sepeti, yağmurluğu vb. mevcut mudur acaba? Cevap için çok teşekkürler.


ozlem_doruk

teşekkür ederim :) www.cekirdeksizuzum.blogspot.com diye bir blogum var, yemek tariflerini olduğu, nick ordan geliyor. uzun süredir güncellemiyorum gerçi. çocuktan sonra yemek yapmaz oldum:(
mothercare in kendi modeli sanırım, üzerinde bir manka yazmıyor. tam yatış pozisyonu yok. dik oturma ve biraz daha eğik bir pozisyonu var. üzerinde güneşliği var, sepeti de var. biz ikinci puset olarak aldığımızdan çok pahalı bir şey almak istemedim. bu fiyat aralığındakilerde ben tam yatış pozisyonu olanını bulamadım.YesilAnne

cekirdeksizuzum evet aynı şeyi düşünüyorum. Biz de 2. bir puset olarak alacağımız için çok fiyatlı bir şey düşünmüyoruz. Sanırım bahsettiğiniz modeli 2 hafta önce görmüştük eve 100 tl'ye inmişti fiyatı fakat çok incelememiştim. Daha detaylı incelemek için gideceğim teşekkür ederim.


atlio

maclaren triumph 340 tl ye sarachaneden aldık, çok hafif pratik ve rahat, kesinlikle tavsiye ediyorum.Cevaplamak için Üye ol