Baston puset tavsiyesi

YesilAnne soruyor: 6

Merhaba,


Çok memnun kaldık, tepe tepe kullandık, üstelik fiyatı da şu kadarcıktı diyebileceğiniz baston puset tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


sudecigdem

geçtiğimiz cumartesi mothercare'den kzıım için bir puset aldım, şu an en ekonomik puset bu sanırım piyasada, alan arkadaşlarım da tavsiye ettiler,beğenerek kullandıklarını ifade ettiler, ben de mağazada kızımla birlikte deneyerek aldım, 104 lira, ve inanılmaz rahat ettim, pembe kalpler kelebeklerle süslenmiş bir puset,çok rahat kullanım açısından, kesinlikle tavsiye ederim güzel anneler, bu arada erkek çocuklar için de farklı rengi var :)


YesilAnne

Merhaba, biz Chicco Caddy alma niyeti ile mağazaları gezerken, neredeyse Chicco Caddy kadar hafif ve ondan daha kullanışlı olduğunu düşündüğümüz güneş koruma tentesi olan, ufak bir filesi olan ve de kapattıktan sonra omuza asmak için askısı olan bir araba keşfettik.


Markası Salcano, modeli TB503. Fiyatı 170 tl.

İnternetten bir türlü bir link bulamadım oyüzden görmeniz için buraya ekleyemedim. Fakat bildiğimiz Salcano bisikletlerinin ürettiği bir baston puset. Kırmızı, haki ve füme renk seçenekleri vardı. Biz füme- siyahı tercih ettik.

Bir ara fotoğrafını çekip ekleyeceğim. Baston puset almayı düşünen arkadaşlara en azından araştırmaları için tavsiye ederim.

Tekrar tüm arkadaşlara cevapları için çok teşekkür ederim.

Sevgiler


kubra_maya

hafif,kullanışlı fiyatı uygun olan baston puset nerden alabilirim?bebek arabam var,çok yoruluyorum indirirken kaldırırken.60-70 hatta dahada düşük fiyatlı tavsiyelerinizi bekliyorum...


*


Neehal

Ben de uzun zamandır hafif bir baston puset arayışındaydım, internetten tereddütle de olsa kanz kz 115 puseti sipariş ettim, fiyatı çok uygun olduğundan kafamda soru işaretleri vardı ama özellikleri de çok iyi görünüyordu. İyi ki de almışım, kesinlikle tavsiye ederim, böyle bir fiyata alınabilecek en iyi ürün. Güneşlik tam kapanabiliyor, ön koruma barı var, açıp kapaması çok kolay ve sadece 5,5 kg. Tek kusuru tam yatar olmaması ama 2. kademede bebek rahat uyuyor, zaten bu puseti yalnız çıktığım park gezileri, kısa yürüyüş ve alışveriş merkezi gezilerinde kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Hafif, kullanışlı ve ucuz bir puset arayanlara rahatlıkla önerebilirim.


ipekkusgoz

Ben de yaklaşık 6-7 ay kadar önce baston puset arayışındaydım. Çok araştırdım nette, yorumlardan falan.Bir arkadaş Salcano marka yı önermişti, aklımda kalmış. Biz de almaya gittiğimizde hauck, jane üzerinde durduk.İlla bunlardan biri olsun diye uğraşırken Unkapanına düştü yolumuz. oraya gelince (bisikletçiler çarşısı ya, Salcano da aslında bisiklet markası ) birden aklıma o arkadaşın tavsiyesi geldi. Salcano'yu aradık bulduk orda ve aldık. Hep de dua ederim o kişiye iyi ki paylaşmış diye. Açması kapaması çok kolay, omuza asmak için askı da vermişti satan kişi ama gerek duymadım hiç. Güneşliği tam kapanıyor bu da çok önemli benim için. Karakışta bile hiç sorunsuz kullandık.Sırtı kademeli ,tam yatmıyor ama ayarlanabiliyor.konuya en son cevap 1 yıl önce yapılmış ama belki ben de o arkadaş gibi dua alırım diye paylaşmak istedim:)


ipekkusgoz

Ya bu kadar olur, Sadece bir kaç mesaj yukarıdaymış Salcanoyu tavsiye eden arkadaş:) (yeşilanne). Bu vesile ile kendisine teşekkür etmek isterim:).
Cevaplamak için Üye ol