bebeklere ingilizce cd ler

caniko soruyor: 5

23 aylık bebeğime ingilizce aşinalıgı olsun diye, baby tv tarzında ama onların ingilizce versiyonlarını araştırıyorum. Gün içinde en azından izledigi vakitlerde ingilizcesinden faydalansın.  Yardımlarınız ıcın şımdıden teşekkurler.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Damla

Biz de 2 yaş civarından beri BBC Kids Zone, yakın zamanda Sesame English CD'lerini izletiyoruz. Severek izliyor. Artık büyüdüğü için daha fazla DVD izliyor ve sürekli izlediği filmleri bazen de İngilizce izliyor.


caniko


damlaya cevabı için çok teşekkur ediyorum. Yalnızca BC Kids Zone ve Sesame English CD lerini nereden temin edebilirim


caniko


damlaya cevabı için çok teşekkur ediyorum. Yalnızca BBC Kids Zone ve Sesame English CD lerini nereden temin edebilirim. TV de bu programlar varmıdır. Ayrıca ingilizce çocuk şarkıları CD de arıyorum. Tekrar teşekkürler.


Damla

BBC Kids Zone Boyut yayınları satıyor, ara ara kuponla da verdikleri de oluyor, gruplarda bir aratın. Diğer set D&R'da satılıyordu, hala var mı bilmiyorum.


EarlyEnglish

Sesame English seti, çocuğunuzun yaşı için ağır gelebilir; çünkü daha çok 5 yaş itibariyle verilen bir settir. Ancak, Elmo'nun içerisinde İngilizce dil seçeneği de olan DVD'lerini alabilirsiniz.

Bu yaşlarda ne kadar çok ses alırlarsa, İngilizce zihinlerine o kadar iyi yerleşir.

Ayrıca, çeşitli müzik CD'lerini D&R mağazalarında bulabilirsiniz.

Tüm sorularınız için buradayız.

http://www.barisakpinar.net - BARIŞ AKPINAR Early EnglishCevaplamak için Üye ol