Ağıza süt gelmesi

BERNAUNSAL soruyor: 2

 

 Hanımlar sizin de bebeklerinizin süt emdikten sonra hep ağzına geliyor mu ? Benim kızım bu sebepten ötürü uykusundan uyanıor  Rahatsızlık yaşıor bazı zamanlarda Siz de böle durumlar yasıor musunuz Uyguladığınız bi yöntem var mı rahatlatmak için? Ben yastığa yatırıp dik tutuyorum çok hafiften sallıorum  ama tabi kendimce bi yöntem Sizden de fikirler almak istyorum?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


arassimsek

gazını çıkarmazsan gelir, emzirdikten sonra 5 -10 dk. dik tutarsan, hem gazı çıkar hemde fazlası, yatırdığında tekrar fazla çıkarmaz gazını çıkardığın halde hala geliyorsa,fazla içiyorsa ondandır heralde.


BERNAUNSAL

Yoo tabii ki emzirdikten sonra muhakkak omzumda dik vaziyette duruyor gazını cıkarmak için.Aslında fazlada içmior yani 10 k yı geçirmior genelde 5 8 dk da bitiriyor Bu bile fazla geliorsa bilemiicem tabi Acaba sütün hızlı  gitmesi yapar mı Bayağı yoğun ve hızlı giden sütüm var bazen yetişemiyebilior Ve öğrendiğim bir sey var ki Gaz annenn yedklernden vs... gecmezmiş bebeğe Hızlı süt gdiorsa hızlı bi şeklde emmek durumunda kalıorsa bebek o yzden gaz oluşur muş.Cevaplamak için Üye ol