çocuk bakıcısı olan oteller??

turkuazz soruyor: 5

erken rez. için bakıyorum,çocuk bakıcısı olan(ücretli) oteller var.Burda kasıt çocuğu bir oyun alanına bırakmak ve başlarında bir gözetmen bulundurmak mı acaba??Bu hizmetten faydalanan oldu mu hiç??

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Cansu88

Gural sapanca otelde var


irmiksmum

Bildigim hillside fethiyede var gun icinde yada aksam odada uyudugunda birakmak icin bakici kiralayabiliyorsunuz.


eylul1309

Çeşme sheraton'da bu hizmet var, biz de eylül ayında denedik.. Kidsclub'ta yaş aralığı 18-22 olan turk ve yabancı (gürcü,Türkmen) ablalar arasından seçim yapabiliyorsunuz..saati 35-tl, isterseniz gece de kalabiliyor.. Toplam saate göre indirim de yapılıyor.


turkuazz

pahalıymış yahu..olan otelleri yazıyor zaten siteler,ben kullanan var mı diye sormuştum.teşekkürler arkadaşlar.


eylul1309

turkuazz, çeşme sheraton'daki bebek bakıcılığından biz faydalandık. Eylül ayında kızım 1 yaşındaydı ve KıdsClub'taki ablalardan Turk olanı tercih ettik biz. Kızım önce klubdaki toplu aktivitelerle ısındı ablaya, sonra birebir kaynaştılar..Ben de  bir süre gözlemledim onları, ablanın ilgisi,çabasını ve iyi vakit geçirdiklerini görünce içim de rahat etti doğrusu. Yemek ve uyku olmak üzere bir gün içerisinde 3 saate yakın başbaşa kaldılar. Bu düzende 3 gün devam ettik, bu arada biz de tatil yaptık:) Otelle fiyatta pazarlık yapma şansımız da oldu, bir miktar indirim aldık ama evet haklısın fiyat yüksek!!Cevaplamak için Üye ol