Kamera kurulumu hakkında

mga soruyor: 2

İşe başlamadan önce, gün içinde oğlumu görebilmek ve takip edebilmek için kamera sistemi kurmayı düşünüyorum. Ancak bu konuda bakıcımızla daha önce bir konuşmamız olmadı. 3 aydır bizimle. Kendisine haber vermeden böyle bir sistem kurmak istemiyorum ancak işe başlamama sayılı günler kala bu isteğimi kendisine söylersem ve olumsuz karşılarsa ne yaparım bilmiyorum. Biliyorum doğru olan en başta söylemekti ama acemiydim, düşünemedim.

Sizce şu anda söylemeli miyim - ne şekilde ifade etmeliyim?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


EsraEA

Biz yeni eve taşınırken taktırdık. 2 katlı eve geçtik. Bakıcılar çocuklar uyurken aşağıda mutfakta otururuz dediler. Biz de uyananı görün diye taktırıyoruz dedik. Bizimkinin guvenlik disinda boyle bir yani da oldugundan kolay oldu soylemesi :)


hulya_Oyku

Bence söyleyebilirsin söylemelisin...Sonuçta o senin canın ve takip etmek hakkın...Bunu ona güvensizlikten değil bebeğini seninde yakından takip etmen ve gerekirse alınabilecek önlemler için zamanında hareket edebilmen için yaptığını açıkça söylemekte ben sakınca görmüyorum...Kendine güvenen sağlam insansa buna karşı çıkmayacak yada alınmayacaktır...Cevaplamak için Üye ol