Vitamalt, promalt...

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ipekkusgoz

dilek80,dediğim gibi sırf ziyan olmasın diye bitirmeye çalışıyorum şu anda. Adresinizi yazın özelime size yollayayım.Ben e bebekten almıştım. Yok mu orada.


elf_gns

ben ne yaptıysam sütüm hiç artmadı sütt olsun dıye yedım ıctım hatta kılolar yanıma kaldı:)))))


Ezgi_MertBora

İpekkusgoz :))) sızın oglunuza bayıldım ben zaten profıldekı fotodan. Benımkıne benzıyor sarı o da:) cok seker ya:) erkek cocuk ıste herseyın düüüt olma ıhtımalı var:))) genetık kodlu doguyorlar bence:)

Dılek80 ben de e bebekten aldım. Istanbuldaysanız magazalarda olabılır en son ızmırdekınde buldum ben? Internete baktım yok hakıkaten sıtesınde. Arastırayım ben de haber verırım bulursam.

Bebom hepsının hammaddesi malt yararı aynı tatları farklı sonucta sadece.

Elif gunes sızınkı bıraz daha buyusun pesınde kosarken kalmaz kılo falan. Ben cok ıddıalı konusmayayım 8 kg aldım hamılelıgıde sadece amma gobek kalmıstı. Herseyın bır zamanı var . 9. Ayımda bır anda gıttı fazlalıklar. Bende yerım ıcerım. Endıselenmeyın keyfını cıkarın bu donemlerın bence:))


maritza

ben en son vitamaltı hepsiburada.com'dan aldım...sanırım birkeç hafta oldu...bir bakın derim..özelcan bebenin sitesinde de arada indirimler oluyor ama en son baktığımda stokta yoktu...hizlial.com'a  da bakın...
Cevaplamak için Üye ol