Bebek beziniz sızdırıyor mu?

montana soruyor: 3

Merhabalar, oğlum 16 aylık. Yaklaşık son 2 aydır geceleri bezi sızdırmış ve kıyafeti göbek bölgesinden ıslanmış olarak uyanıyor oğlum. Gecenin bir vakti bezini ve tüm kıyafetlerini değiştirmek zorunda kalıyorum, çocuğu ıslak bıraksan bir türlü, böyle uyandırıp uykusunu kaçırsan bir türlü... Gece yatarken su içiyor, süt içiyor ve beni emiyor. Bunları yapmadan asla uyumuyor, dolayısıyla da çok çiş yapıyor, bez şişiyor ve sızdırmaya başlıyor :( Önce Prima Premium care kullanıyorduk, Prima 4+'a geçtik, Molfix'in "Çok sıvı tüketen bebekler için" olan bezine geçtik. Hiçbiri fayda etmedi. Sizin de böyle sıkıntınız oldu mu? Ne yapmamı önerirsiniz?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


seres_esra

beziniz sızdırıyorsa küçük geliyor olabilir bizde de aynı şey olmuştu 5 no geçtik sorun ortadan kalktı


belboy

benimde 16 aylık oğlum var.sabahları bezi tamamen dolu oluyor.hatta bazen çok az belinden taşmış oluyor.prima 5 numara bez kullanıyorum normalde.bu taşma durumundan dolayı sadece geceleri prima 6 numara bez kullanmayı düşünüyorum.Fakat her markette bulunmuyor.Bulduğumda bu şekilde deniycem.sizde bu şekilde deneyin isterseniz.


ozlemutlu

Bizde de aynı durum olmuştu o kesinlikle bezin küçük gelmesinde kaynaklı.Bezin bir numara büyüğüne geçin düzeldiğini göreceksiniz.
Cevaplamak için Üye ol