yenidoğan sünneti

Tunam10 soruyor: 10

oğluşumuz doğar doğmaz hastanede sünnet ettirmeyi düşünüyoruz. bu konuda tecrübeli annelerin fikri ne acaba? Aile büyükleri karşı çıkıyor tabi. Yanlış buluyor ve tepki veriyorlar.

Bu soruyu cevapla


48 Cevap


Tunam10

eğer yoksa başka hastaneye götürüp yaptırmak zor olur mu acaba. koşuyolu medipol bize yakın sayılır mesela.


GulcanDeniz

Tunam10, ben de özel göztepe'de doğum yapmıştım.
Oğlumun sünneti de, doğumun ertesi yine orada oldu.
Çok da memnun kaldım.
Kadın doğum doktorun Fatih Bey mi?


Tunam10

Ooo süpersin gkaplan.
Benim doktor gülşen barçinli.
sünneti fatih esen mi yaptı?


Kuzeytu

Bizimki de Medikal parkta sünnet oldu. Cocuk cerrahı Doc.Dr. Salih Somuncu yaptı. Baya un yapmıs adam bu konuda televizyonlara falan da çıkıyor. Hemen ertesi gun yaptıracaksanız tabi aynı hastane avantajlı ama bizim doktor 10 gun bekletip bebegi operasyona alıyor.


GulcanDeniz

Turam10, kadın doğum doktorum Fatih Esen'di. Çok çok iyi bir doktor, benim ve oğlumun hayatımızı kurtardı. Sahiden, ehil olmayan ellerde olsaydık, gerisini demeye dilim varmıyor, tehlikeliydi diyeyim...

Sünnet için üroloji uzmanı bir doktor vardı, ama adını unuttum :((
ama O olmasa da, sanırım hala vardır bir uzman.
Varsa, aynı hastanede ertesi gün yaptırmanı tavsiye ederim. Hem doğumdan sonraki kontrollere gittiğinde bebişin pipisini de kontrol ettiriyorsun.Tunam10

10 haziranda kontrolüm var. o zaman konuşayım. evet Fatih Beyin adını çok duydum. Gülşen Hanımdan da memnunuz. Hastaneden de çok memnunum açıkçası. Orada yapmayı tercih ederim tabi. Temiz ve köklü bir hastane sonuçta. Sorayım sana söylerim. Belki ismi duyunca hatırlarsın.


Tunam10

25 haziranda tunamı kucağıma aldım çok şükür. 26 haziranda da sünnetini yaptırdık. kameraya çektirmiş doktor. gerçekten hiç ağlamamış. sonrasında da sorunumuz olmadı. bunu da atlattığımıza çok memnunuz. anne ve baba adaylarına tavsiye ederiz.


Ulku

gecmis olsun ufakliga :)
kokla bebegi.mayaberry

çok geçmiş olsun tunam.. allah oğluşuna da uzun sağlıklı ömürler versin... mutluluğunuz daim olsun. darısı başımıza işallah..


GulcanDeniz

Hoşgeldin Tuna...
Güzel, uzun, sağlıklı ömürler olsun...

Annesine de geçmiş olsun.Cevaplamak için Üye ol