balık yağı??

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozgu_naz

bize gerek duymadı. iştahı ve kilosu iyi dedi. haftada 2 balık yiyiyorsa vermeyin dedi


crocus

kızım iştahlı bir çocuk,her hafta balık yiyor zaten.Ayrıca balık yağına gerek yoktu.Eğer balık yemiyorsa öneriyorlar diye biliyorum


doruksahin

benim oglum zayıf oldugundan kullanıyorum ama kilo yapmıyor. iştahı acıyor aynı zamanda az hasta olmasını saglıyor bagısıklıgı kuvvetlendiriyor.


CokBilmis

Benim kıza da verdi doktor aynı markayı. Tadı da güzel aslında da içinde vitamin haricinde lezzet arttırıcılar filan var. Gerek görmedim vermeye.


crocus

Tesekkurket bilgilendirme icin:)


Ezgi_MertBora

Serdar bey, hekimliği para kazanmak için değil de insanların sağlığını korumak adına yapan çok değerli doktorları aşağılayan soylemlerinizi en basıt tabirle yakışıksız ve çirkin bulduğumu ifade etmek isterim. Zira çok şükür ki ülkemizde ünvanlarını paraya cevirmek için kullanmayan güvenilir doktorlarımız var ve onların soyledikleri anneler ve bebeklerin sağlığı için yol gosterici nitelik taşıyor. Burası bir anne- baba- çocuk platformu. Anneler tecrübelerini aktarırken genel olarak biz boyle yaptık ama siz mutlaka doktorunuza danışın şeklinde bir uslup kullanırlar ki bence de doğrusu budur. Ancak siz "doktorunuz" gibi bir nickname kullanarak platforma dahil oluyor ve iddialı acıklamalarda bulunuyorsunuz. Her nedense sadece sattığınız ürünleri tanıtabileceğiniz soruları seçip yanıtlamışsınız. Sizin doktor olduğunuza guvenip bir- iki aylık cocuğuna balıkyağı içiren bir anne olursa o bebeğin sağlığında yol açabileceğiniz hasarın vebalini nasıl tasıyacaksınız diye sormak isterim. Araştırmalar, yüzdeler vermişsiniz ki burdan anladığım kadarıyla çalıştığınız kurumun araştırmaları Dunya Sağlık Örgütünün araştırmalarının çok ilerisinde. Anne sütü- balık yağı- japonya üçlüsunden bu çıkarımda bulundum. Sanırım bu tip genellemelerle iki aylık çocuğa balık yağı tavsiye edilmemelidir. Hekim değilim anne olarak tahminim bu!

Özetle lütfen soruya ilişkin verdiğiniz cevabı siliniz sizden bir anne olarak rica ediyorum. Urun tanıtımlarınızı başka platformlarda zaten başarıyla yapıyorsunuz. Aksi takdirde yonetim zaten tanıtım amaçlı olduğunu görüp yorumunuzu silecektır.


meryemel

Merhaba,ben de hem anne hem diş hekimiyim.Bilimde şöyle bir gerçeklik vardır.Doğruluğuna inandığınız bilgiyi verirken bu konuda şu kadar bilimsel çalışma yapılmış,şu kadar insan üzerinde denenmiş ,şu sonuçlar elde edilmiş denilmelidir.Yoksa bunu  diyen kişi profesör olsa itibar edilmez.Yukardaki dr maili doğru bilgiler içeriyor bile olsa bana ticari geldi.Samimi niyetli ve anneleri bilinçlendirme çabasında olan kişi bilgilerini kısaca verir,başka sayfalara yönlendirmezdi.Cevaplamak için Üye ol