Yürüyoruz ama sabit duramıyoruz:)

esroska soruyor: 3


selamlar,

Can 15 aylık oldu, yaklaşık 1 aydır isterse kendi kendine yürüyor. isterse diyorum çünkü çoğu zaman korkuyor ve yalnız gitmek istemiyor.Birde Can ayakta sabit duramıyror yalnız bırakırsan mutlaka adım atmak istiyor. Dengeyi bir türlü kuramadık, merak ettim sizlerde de böyle bir problem varmı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


esroska

Cevap için teşekkür ederim, bekliyoruz mecbur:) beni telaşlandıran her geçen gün ileri gitmesi gerekirken daha geriye gitmesi. Geçen hafta yürümekten keyif alıyor gibiydi birkaç gündür yürümek istemiyor. Anne olunca herşeye endişe eder oluyor insan sanırım. 


ponyy

benim oğlum da 14 aylık halen yürümüyor endişelenmeye başladım

ilk oğlum 12 aylık yürümüştü

sorun mu var acaba diye düşünmeye başladım.

ayakta dik duruyor tutunarak ayakta duruyor ama yürüme yok


esroska

bizimkinde durum tersine, yürümeye başlamak isterse yürüyor ama sabit ayakta durmuyor. .Bu konuyu büyütmeden biraz daha beklememiz gerekli sanırım ama insanın elinde değil diğer yaşıtları yürüdüğü için tasalanıyor ister istemez.

Gerçi ben bizimkinin bu ara bana kapris yaptığını düşünmeye başladım. Yıllık izindeyim,beni evde görünce  koala misali gezelim istiyor sürekli boynumda:) ve bilinmez bir korku içerisinde elini  bırakınca nereye sarılacağını şaşırıyor.Cevaplamak için Üye ol