yurtdışına gidersen almadan dönme tavsiyeleriniz nelerdir?

ipekkusgoz soruyor: 8

Krups dondurma makinasını yazdım liste başına ve bir kaç küçük şey daha ekledim.Siz bu listeye neler eklerdiniz?Şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


selencem

Amerikaya gidecekseniz stride rite ayakkabı tavsiye ederim, buradaki fiyatının yarısına bulabilirsiniz. Özellikle minik bebekler için ama size de hala uyar, carters marka kıyafet, penyeleri yumuşacık ve fiyatlar çok uygun.


ipekkusgoz

Amerika değil Avrupa.teşekkürler selencem...


ipekkusgoz

zor bir soru oldu galiba:)))


momoveannesi

Magnet ( Buzdolabı süsü), kahve fincanı, kaşıklık :) Kolleksiyon yapıyoruz.  Bu cevapta biraz basit oldu ama. Ben olsam bunları alırdım.ipekkusgoz

momoveannesi, ilk yurtdışı seyahati değil bu, hatta 2. pasaporta başladım:)O yüzden yeterince magnetimiz var,biz de koleksiyon yapıyoruz:).Daha çok çocuk ve çocuklu hayata yönelik sormuştum soruyu.


babu

Ulkeye gore de degisiyor. Legi bazi ulkelerde tr'den bile pahali olabilir mesela.

Cocugunuza paketli gida yediriyorsaniz organik cok guzel atistirmaliklar oluyor cesitli markalarda. Marketlerde cocuk reyonlarinda onlara bakardim ben olsam. Bir de tr'de arayip bulamadiginiz birsey varsa o bakilabilir.


ipekkusgoz

Paketli gıda almıyorum ama sağlıklı olduğunu düşünüyorsam yediririm sorun değil. Çubuk kraker yedirmiyorum ama migrosta bulduğum tam tahıllı kırıkkıraktan veriyorum. Kemiriyor, yiyor. Olabilir teşekkürler babu.


momoveannesi

2. pasaporttaysanız şanslısınız o zaman. Aslında bende merak ettim yorumları. Basit cevap yazdım demiştim. Önceden cevap verirken soruuyu hareketlendirmek istemiştim. Sizin deneyimlerinizden bizlerin yararlanması lazım sanırım.


Cevaplamak için Üye ol