19 aylık bebekle tatil

LaL_aNNESi soruyor: 9

Arkadaşlar selam erken rezervasyonlar başlamışken yaz tatilini planlamaya başladım...

Şöyle bir araştırdığımda Voyage, Amara ve Calista çok tavsiye edilmiş. Burada tatilini geçirenler varsa anlatabilir mi bana? Buralarda yemek sıkıntısı yok sanırım denizleri önemli oluyor bu noktada kum ya da çakıl olması çok fark eder mi sizce? Ben bir de bu kum çakılı yeme ihtimalinden korkuyorum ama belki haziranda 19 aylıkken vazgeçer ya da azalır diye de umuyorum?

Başka tavsiyelere de açığım Laloşla şöyle güzel bir tatil geçirelim :)


Bu soruyu cevapla


9 Cevap


NuPe

Ben de erken rezervasyon araştırıyorum Lal_annesi,benim içinde gelecek cevaplar bilgilendirici olacak:)
Ben Voyage Belek oteli tavsiye edebilirim,gitmişliğim var çok memnun kalmıştık eşimle fakat bebişle gitmedik.Ama bebekli ailelere de uygun bir otel olduğunu duyduğum...Yemek sıkıntısı hiç yok,denize bakan odalarda kaldık muhteşem bir manzara,havuzlar çok fazla ve ailelerin kullandığı relax havuzu var kalabalıktan uzak daha sakin,deniz ve plaj kum.
Hangi bölgede bir otel düşünüyorsun,ben Antalya çok sıcak olabilir düşüncesiyle Çeşme ya da Bodrum ,Marmaris taraflarını tercih edeceğim sanırım...


rana_defne

Temmuz'da 11 aylık olacak benim kızım. Denizin sığ ve plajın kum olmasını istedim oynayabilmesi ve rahatça denize girebilmesi için. Merkeze ve havaalanına da yakın olsun, tesis de düz ayak olsun istedim. Son kararımızı Voyage Torba'dan yana kullandık. Umarım doğru karar olmuştur. ;)


calemity

voyage belekte yer kalmamış:(


LaL_aNNESi

oblomov hangi amaraydı acaba senin gittiğin?calemity

baruttun en kötü otelini sanırım biz gittik çok övgüyle bahsettildiğini duydugumuz barut otellerin labada olanına gittik gökova da idi sanırım kemere yakın bi belde tek kelimeyle rezaletti..5 yıldızı nasıl almış anlamadım.biz de 3 senedir amara wing e gidiyoruz okadar memnunuz ki başka yer denemeye korkuyorduk ama bu sene kırdım tabuları bi hafta amara yine ne olur olmaz diye bi hafta voyage yada calista düşünüyorum ama voyage da %35 lik indirimde yer kalmamış


NuPe

calemity voyage gerçekten kaliteli memnun kalırsın...


EBRUUSTUNER

Merhaba,

Ben Voyage Belek'e  de   Calista'ya da gittim Calista kalitesi konusunda Voyage geçer.
Voyage'ın çok kalabalık olmasından dolayı hizmeti yetersiz kalıyor. Calista bize her konuda mükemmel gelmişti. Sadece Belek denizi durgun ve berrak olamıyor maalesef..


LaL_aNNESi

1 Haziran itibarı ile Lal ile birlikte Amara Club Marine'deyiz inşallah güzel bir tatil olur :)


Çok çok teşekkürler hepinize...


NuPe

İnşallah çok güzel bir tatil geçirirsiniz ailece:)
Biz de bir karar verebilirsek ..darısı başımıza:)


Cevaplamak için Üye ol