Kres icin cok mu ufak?

kiddo soruyor: 2

Bebegim 7 aylikken isbasi yapmak durumundayim. Isim 08:30-16:00 arasi. Bir sure bakici aradik, simdiden alistiralim, erkenden baslasin diye. Ancak egitimsiz kisiler olduklari halde bana istedikleri fiyat cok geldi. Zaten guvenilirlikleri de sorgulanir.

Bu sebeplerle kres/bakimevi dusunmeye basladik. Acibadem-kosuyolu civarinda. Ancak kreslerde henuz yasini doldurmamis bebeklerle nasil ilgilenildigi konusunda bilginiz var mi? Mesela bizimki babasinin kucaginda bile uyumayan, cok asiri aglayan bir bebek.

Bir de bu civarda 0 yastan baslayan, onerebileceginiz kresler var mi? Benim gozume birtek makarna ilisti ve fiyatlari konusunda da fikriniz var mi?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


MELEKLER

bende  aynı durumda olacağım..bakıcı ile tatsız bir olay yaşadığım için krş düşünüyorum ama ufak olduğu için yeteri kadar hijyen sağlanamaz ve ilgi gösterilmez diye bakıcı yı tercih edeceğim galiba... Bakıcı tercihin olursa kamera koy lütfen...


MELEKLER

bende  aynı durumda olacağım..bakıcı ile tatsız bir olay yaşadığım için krş düşünüyorum ama ufak olduğu için yeteri kadar hijyen sağlanamaz ve ilgi gösterilmez diye bakıcı yı tercih edeceğim galiba... Bakıcı tercihin olursa kamera koy lütfen...Cevaplamak için Üye ol