ev almak istiyorum fikir verin

sevcanvet soruyor: 3

ev almak istiyorum işte annelere sorularım 1; site içerisinde olunca çocuklar daha mı rahat ediyor büyüdüklerinde (site olunca fiyat oldukça artıyor) 2; temelden bi evemi girmeli, yoksa bitmiş bir evmi almalı 3; 10 senelik kredi çekmeyi düşünüyorum, kimi on sene dile kolay aman yapma diyor kimi başka türlü ev sahibi olamazsın diyor?? yardımlarınızı bekliyorum

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


mertaydin

bebekli bebeksiz..ev alamak isteyenlere tek tecrübe olarak aktarabileceğim yusuf çamur adlı müteaahitden ev almamaları adam tam bir sahtekar..evleriyle alakalı mutlaka belediyelerden bilgi alın!!projelerle ev birbirine uygunmu karşılaştırın!!!kapora vermeyin!!çek senet almayın!!!önemle tavsiye edilirr!!!!


Pranayama

Bizim evimizi alın:) Biz yaz sonunda taşınıyoruz ev satılık.
Çocuk için çok güzel bir site. Yemyeşil, içinde çocuk parkı, basket sahası, çamlık alanı piknik masaları olan ancak çok da büyük olmayan 3 bloklu bir site. Dairemiz giriş katında bahçeli ev misali her cephesi bahçeye bakıyor. Büyük ve bol dolaplı camı yere kadar ve bahçe manzaralı bir mutfağımız var (en çok onu özleyeceğim:( ) Apartman içi çok ferah ve şık. Basamak olmadığı için pusetle girip çıkmak çok rahat. 2-3 yaş arası bol çocuk:) İyi komşular. Evimiz şu an Realty World Emlak'ta. İnternet sitesinden fotoğraflara bakabilirsiniz.

37 Ada, İnci Sitesi İnci 3 D:1
3+1 ebeveyn banyolu


sevcanvet

istanbulda olsam düşünürdüm, adanadayım malesef umarım burdan okuyan başka birinin kısmeti olur :))
Cevaplamak için Üye ol