Chicco Mr Party kullanan varmı

rabbit soruyor: 8

Linkteki chicco Mr. Party mama sandalyesini kullanan varmı sanırım sandalyeye sabitleniyor bana pek sağlam gözükmedi de kararsız kaldımhttp://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/chicco/chicco_mr_party_mama_sandalyesi/CHI-86898">


http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/chicco/chicco_mr_party_mama_sandalyesi/CHI-86898

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


yasemin_ekin

kullanıyorum, cok memnunum, siddetle tavsiye ederim.

sandalyeye arkadan ve alttan olmak üzere 2 yerden sabitleniyor. Dışarda yemek yerken, tatile giderken, misafirliğe giderken, balkon keyfi yaparken hep yanımızda.

Sağlam ancak ben Ekini hiç yalnız bırakmadım, ters bir hareket yapar, sandalyenin dengesi bozulur, düşer filan. Onun dışında, kendinin adam yerine konduğunun farkına varıyor ve dah zevkle yiyor yemeklerini.


Loxodonta

Ben de kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca kuzenim ve birçok arkadaşım da bu ürünü kullanıp çok memnun kaldılar. Bence gayet güvenli ama yine de bebek yalnız bırakılmamalı. Mutfakta bir iş yaparken falan bu sandalyeye kızımı oturtuyorum ve çeşitli oyuncaklar, biberon ya da silikon kaşıkları veriyorum, çok güzel zaman geçiriyor.


rabbit

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için....


seda_melis

Başka bir soru için de cevap yazmıştım, dayanamayıp yine yazayım dedim. Çünkü bebeğim için yaptığım uzuuuun alışveriş listemde en faydalı bulduğum ürünlerin başında gelir. Kesinlikle yasemin_ekine katılıyorum. Yemek masasında kendilerini bize daha yakın hissedip, daha uzun süre vakit geçirebiliyorlar bununla. Etraflarına daha hakimler, bizim kız diğer büyük mama sandalyesine oturttuğumuzda içine gömülüyordu, yeme işlemi biter bitmez içinden çıkabilmek için var gücüyle bağırıyordu. Şimdi böyle bir durum yok çok şükür.
Güvenlik konusuna gelince, evet diğer mama sandalyelerinin güvenliği bunda yok. Asla yalnız başına bırakmamak gerekir. "Aşağıya attığım oyuncağım nereye düşmüş acaba" diye yana doğru eğilip eğilip bakma modunda olduğundan asla bırakıp da başka şeylerle ilgilenmiyorum. Zaten benim için biz masadayken onun da yanımızda oturup mutlu mutlu birşeyler atıştırıyor olması dünyanın en zevkli anlarından biriymiş, eşimle birlikte yemek yeme zevkini bu ürün sayesinde tekrar yaşıyorum :))rabbit

Yalnız şimdi baktım da taşıma kapasitesi 15 kilo diyor benim oğliş zaten 13,5 kilo sanırım bu ürün için biraz geç kaldık:((


yasemin_ekin

farklı markaların benzer ürünleri var. siz ilk yazdığınız zaman, içimden acaba Tuna için küçük mü dedim. Ama 2 yaş civarı çocuğu olan ve bu ürünü kullandığını ibldiğim nurturia anneleri var. 

En garantisi, mağazaya gidip, ,tuna'yı oturtup bir denemek.... 


rabbit

Evet Yasemin bence de tabi oturtmayı başarabilirsem:))


AYSENO

arkadaşlar bende bakınıyordum bunlara acaba nekadar sağlam dıye dusunurken bu paylaşımları gormek güzel oldu.


Cevaplamak için Üye ol