oğlum doğum sonrası hastaneye gelmeli mi ?

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


4 CevapZeynepYenice

bizde hamile kaldığımdan itibaren daha doğrusu karnım büyümeye başladığındna itibaren anlattık kızıma, sonlara doğru da anne hastaneye gidicek doktor bebeği annenin karnından bebeği çıkaracak gibi basit cümlelerle anlatmaya çalıştık. Doğum yaptığımın akşamına da hastaneye babası ile birlikte geldi, odaya girdiğinde bebek kucağımda değildi özellikle ona dikkat ettik, bebek kendi yatağında yatıyordu. Onu görünce çok sevindi, birde büyük kızıma çok seveceği büyük bir oyuncak aldık, kardeşin getirdi onu sana dedik.. Yarım saat kadar kaldı yanımızda, sonra babası ile eve döndüler.
Yani şu ki bizde sorun olmadı hastaneye gelmesi.
Sizede şimdiden hayırlı doğumlar olsun..


zumre

benim 3 kardeşim var en büyük benim. 2 yaşındaydım ilk kardeşim doğduğunda. eve pat diye bi bebek geliyo ve tahtım sallanıyor. hiç hoş değil. gerçi şimdiki anneler gibi bilinçli değildiler eskiler. karnını gösterip anlattığını "bak kardeşin burda" diye, hiç hatırlamıyorum.
2. doğumumda sancı aşamasına bile dahil edicem oğlumu.


denizkayla

Biz ogluma tüm gelismeleri anlattik,gayet olgun karsiladi.Cok istedigi bir oyuncak vardi onu aldik ama henüz vermedik.Paketledik bekliyor dolapta,bebekle beraber eve getiricez.Cünkü basindan buyana kardesin sana cok istedigin bi oyuncak aldi diyoruz,heycanla bekliyor.


Bu arada tabiki hastaneye gelicek yanima,kardsini beni görmesi gerekiyor.Cevaplamak için Üye ol