Gözun mikrop kapması

ahsen99 soruyor: 4

Arkadaşlar kizimin gözü mikrop kapmış önce kizardi şişti. Şimdi de alt göz kapağından iltihap akiyor morarma da oldu damla ve merhem kullanıyoruz 4 gündür ama iyileşme yok. Boyle bir durum yaşayan var mi?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


yaseminyg

Biz de hafif bir mikrobik durum olmuştu. Damla vermişti ve çay ile sil demişti, geçti


sPetek

Çok geçmiş olsun .. gerçi bizde durum daha doğduğunda yani yenidoğan olarak iltihaplanmayı yaşamıştık ve yaklaşık 4-5 ay hep böyle damlalı ve merhemli bir süreç geçmişti başımızdan..

Bazı iltihaplar inatçı oluyor maalesef ve geçme süresi uzun sürebiliyor.. Siz sık sık dr kontrolüne gidin ve anlatın neyin faydası oldu veya olmadı ..Dr lar ona göre  kullanacağınız ilaçlar konusunda ve ayrıca ilacın ne kadar süre kullanılacağı hk sizi bilgilendirip yönlendireceklerdir..

İçinizi ferah tutmaya çalışın her ne kadar can sıkıcı da olsa ...tekrardan çok geçmiş olsun kuzuya, dilerim tez vakitte gözü iyileşir...


ecem34

İlik cay pansumani iyi geliyor ..


ahsen99

Cevaplariniz için çok teşekkürler. Bu sene göz salgini varmiş herhalde . o kadar dikkat etmeme rağmen diğer gözüne de sıçradı. Bugün başka bi doktora daha gittim o da başka bi damla verdi ama prospektusun de 6 yaşından küçükler de kullanmayın yazıyor. Dediginiz gibi inatçı hemen gecmeyecekmiş gibi görünüyor. İnşaallahttez zaman da iyileşir. Tekrar teşekkürler.Cevaplamak için Üye ol