Boyut Yayıncılık'tan telefon geldi mi?

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 10

Birkaç ay önce Yağmur'a SPK kitap serisini almıştım, oradaki kayıtlardan telefonumu alıp bugün beni aradılar. Yağmur'un doğum günü için aramışlar daha 8 gün varken. Neyse işte önce Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin kitabını uyguladınız mı, nelere meraklı falan dedi telefondaki genç. Daha sonra ücretsiz bir hediye paketi göndereceklerini söyledi. Daha sonra dijital çerçeve ve masal kitap setinden bahsetti, işte bize özel indirim yapacakmış falan, aman kimseye söylemeyin bu Yağmur'un doğum gününe özel vs vs. Benden başka anneyi bu şekilde aradılar mı (nurturia'da yani) merak ediyorum.

Gerçi telefon bilgileri olanları arayabilirler ama gerçekten merak ediyorum.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


burakarda

beni de yaklaşık bi hafta önce aradılar,çocugunuzun yetenegini keşfedin kitabı talebinde bulunmuştum 3 ay oldu diye düşünüyorum yanında anaokulu dergisinin bir örneğinide göndermişlerdi.anaokulu dergilerinden almayı düşünüyo musunuz işte su kadar indirim var diye baya anlattı genç .bende burak için daha erken oldugundan seneye düşünebileceğimi söyledim ve kapattık.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Beni onun için de aramışlardı.


CiciAnne

Beni öyle bir delirttiler ki en sonunda Boyut yayıncılıktan ömür boyu alışveriş yapmayı düşünmüyorum lütfen böyle bir not düşün ve bir daha aramayın dedim!


Aysegul_Yagmur_Irmak

Mabel, süpersin! Sana da mı bunları satmaya çalıştılar? Gerçekten çok daraltıyorlar insanı.


dandi01

Gözünüz aydın:), ben taa 7 yıl önce bir kitap seti almıştım, hala sürekli arıyorlar, doğumgünümden 1 gün önce arayıp ilk biz kutlayalım istedik deyip acayip sinirimi bozuyorlar, ben ilk siz kutlayın istemiyoruuummmkiiii diye bağırasım geliyor vallahi:(handanT

7 yılmı inanmıyorum!


CiciAnne

Sabiha Paktuna Keskin  çocuklara televizyon izletmeyin, akan görüntüleri izletmeyin diye her yerde konuşurken; 19 aylıkken Ada'ya masal çerçevesini almamı tavsiye etmiş! Boyut yayıncılık böyle söylüyor!

Cidden almayı düşündüğüm bir set vardı bu yüzden onu da iptal ettirdim. Evden-cepten sürekli sürekli arıyorlar bu kadarı da insanı cidden çileden çıkartıyor!


Aysegul_Yagmur_Irmak

Offff korktum şimdi iyi mi?!!! Acaba açmasam mı ki aradıklarında??Taita

:))) iyi ki kimseye söylemeyin demişler :))


Daphnes_Mum

Benide aradılar birkaç kez 0-24 ayı kapsayan bir CD'leri ne varmış bebek gelişim evreleri ile ilgili onu satmaya çalıştılar bende kızım 16 aylık kalan 8 ay için böyle bir CD almak pek akıl karı olmaz bu nedenle yeni doğum yapan arkadaşlarıma tavsiye edebilirim ancak deyip kestirip attım ama bu cevabı alana kadar kaç kez aradılar.Cevaplamak için Üye ol