Boyut Yayıncılık'tan telefon geldi mi?

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 4

Birkaç ay önce Yağmur'a SPK kitap serisini almıştım, oradaki kayıtlardan telefonumu alıp bugün beni aradılar. Yağmur'un doğum günü için aramışlar daha 8 gün varken. Neyse işte önce Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin kitabını uyguladınız mı, nelere meraklı falan dedi telefondaki genç. Daha sonra ücretsiz bir hediye paketi göndereceklerini söyledi. Daha sonra dijital çerçeve ve masal kitap setinden bahsetti, işte bize özel indirim yapacakmış falan, aman kimseye söylemeyin bu Yağmur'un doğum gününe özel vs vs. Benden başka anneyi bu şekilde aradılar mı (nurturia'da yani) merak ediyorum.

Gerçi telefon bilgileri olanları arayabilirler ama gerçekten merak ediyorum.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Hehehehe sanki isteseler herkese bu indirimi yapamazlar, hepsi palavra! Fiyatı söylemedim ki sahra heheheh. ;)


kuzununannesi

beni bugun aradılar

agızlarına ettim kapattık

kitabım hala gelmedi, gerci 4. arayısımda iptal etmiştim..

bugunde kitap elime ulastı mı diye aramıslar

bende agzıma geleni saydım.. baktı ben sinirliyim kendilerine hemen konuyu kapattı zaten hanımefendi(!)
hiç kusura bakmayın felan yok

oldu efendim iyi gunlerden baska bişey demedi gıcıkkkkk


Aysegul_Yagmur_Irmak

Dün aradılar beni söyledikleri gibi, çünkü bir düşüneyim diye geçiştirmiştim. Eşim istemiyor dedim kapattım. "Aaaa Ayşegül hanıııım nedeeeeeen" dedi telefondaki genç, "öyle işte" dedim kapattım.


Snm

beni de aradılar bu masal seti icin. birde emrivaki yapıyor simdi su adrese gonderilmesini saglıyorum fln die.kazara evet fln desen yandı. Hayır istemiyorum suan dusunmuyorum diyor niye dusunmuyorsunuz planımda yok diyorum aylık su kadar odemeyi nie dusunmuyorsunuz gibi bir laf etti sinir oldumm birdaha ararlarsa acmayı dusunmuyorum...
Cevaplamak için Üye ol