Zıbın ve çıtçıtlı body

eercan soruyor: 5

zıbınla çıtçıtlı body aynı şey mi; değilse farkı nedir kızlar??? Bi de benim bebem yaza doğcak en çok kullanacağım giysiler ne ola ki ona göre alışveriş yapayım??

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


maviboncukk

Body en az 10 adet olması lazım, sürekli ya kaka bulaşıyor, ya kusuyorlar.. Pamuklu olması önemli. Naylon karşımlı olanları tercih etmeyin.


nilayy

Yaza doğacaksa çok şanslısınız. Benim oğlum haziran doğumlu; bütün yazı kısa kollu ve askılı çıtçıtlı bodyler ile ve de çıtçıtlı tulumlarla geçirdik.


mustafamami

ilk zamanlar için yandan çıtçıtlılar daha rahat giydiriliyor. alttan çıtçıtlılara biraz daha ele avuca gelince geçmiştim ben de... zıbına hiç gerek yok.  


eercan

çok teşekkürler kızlar haftasonu birkaç parça çıtçıtlı body aldım dediğiniz gibi..2 adet 0-3 aldım, 3 adet de 62 cm olanlardan aldım. 2 adet de penye battaniye aldım..sonraki aylar da iki parçalı kıyafetlere bakarım..çok zevkli bir işmiş yaaa..allah hepimizin bebeklerine uzun ömürler versin :)


aylin_poyraz

bende yaz kış çıtçıtlı body kullanıyorum yün ürünlerinden hiç vazgeçmedim yazın terletmiyor kışın sıcak tutuyor dokusuda çok yumuşak 
Cevaplamak için Üye ol