ANAOKULU

serpilkurtuldu soruyor: 7

moda-bahariye arasına taşındım yürüyerek gidebilceğim anaokulu arıyorum

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


karadut

Taşındığınız bölgenin en popiler anaokulu Tırtıl ,  birde adını şu anda hatırlamıyorum ama Moda dan 4-5 ay önce Sanatçılar Sokağının sonuna taşındığını duyduğum bir anaokulu var ama bence biraz daha yürümeyi göze alıp Gizli Bahçe veya Küçük Ağaç hakkında da bilgi edinin Kızıltoprak'talar ve iyiler.


yaseminn

mühürdar'da palmiye anaokulu var.


SAFAK1976

bende atasehir çevresınde anaokulu arıyorum bana ekol anaokulunun ıyı olduğunu söyleyenler oldu ama bu okul hakkında bilgissi olan var mı


SAFAK1976

bir de %50 ye yakın kampanyaya girmiş


dileksen

Hanımefendi, çok üzüldüm,

bu çocuklar bizim herşeyimiz, küçücük çocuk, 7 kg ne demek, endokrin uzmanına gitmek ne demek...
Ne biçim psikologmuş o öyle...İnşallah her şey en kısa sürede yoluna girer..
Benim benimsediğim bir yol var, psikologları dinliyorum, ama kendi aklıma uymayan hiç bir şeyi uygulamıyorum, çocuk büyütmek kitaplarda 2 kere 2 dört eder şeklinde yazılamaz bence, her çocuk farklıdır....
ama üzülmeyin, çocuklar güçlüler, her şeyin üstesinden geliyorlar..


derindusleranaokulu

Hem sizleri tanımak hemde anaokulumuzu tanıtmak için sizi davet etmek isterim.

Sevgilerimle,

Öğrenci İşleri: Senem Akmorenizci_Anaokulu

Değerli annelerimiz, babalarımız;

 sağ olsun bir velimizin uyarması sayesinde  bu internet sayfasında kurumumuz İzci Anaokulu hakkında gerçeklerin çarpıtılarak, aslı olmayan bir senaryo paylaşıp kurumumuzu yıpratma ve yaralama kampanyası yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum. Konu ile ilgili bir iki önemli noktaya açıklama getirmek isterim.

İzci Anaokulu mart 2013 itibari ile tüm kadrosu ile tarafımızdan satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren okulun eski binası da terk edilmiş yeni 4 yıllık betonarme üzerine, çelik ile kuvvetlendirilmiş ahşap kaplama bir binaya taşınmıştır. Okulumuzda her türlü emniyet önlemi mevcuttur.

Okulumuzda hali hazırda 12 sabit 5 part-time eğitmen görev almaktadır. Tamamı konularında uzman ve yardımcı öğretmenlerimiz dahil üniversite eğitimli öğretmenler ile çalışmaktayız. Branş öğretmenlerimizin hepsi de alanlarında kariyer sahibi önemli eğitmenlerdir.

Okulumuzda Montessori eğitim metodu uygulanmakta olup Oxford üniversitesi dil okulu ile 5 gün İngilizce eğitimimiz mevcuttur. Montessori eğitimimizin gereği okulumuzda hiçbir zaman ödül ve ceza yöntemi uygulanmamakta şeker, kurabiye vb. şeyler motivasyon unsuru olarak tüm geçmişinde kullanılmamış ve kullanılmayacaktır.

Okulumuzda ki yemek ve sağlık konularında Anadolu Hastaneleri doktorları tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti almaktayız. Okulumuz hakkında detaylı bilgiye aşağıda ki tanıtım kitapçığından ulaşabilirsiniz.

http://www.youblisher.com/p/1233606-Izci-Anaokulu-Tanitim-Kitapcigi/

http://www.youblisher.com/p/1229334-/

 

Lütfen bu mecrada ki karalama mesajlarına itibar etmeyiniz.

 

Çocuklarımıza paha biçilemez. Onlara en iyi hizmeti alarak,  yüreğinize sinen bir okula vermeniz ve mutlu olmanız dileklerimle. İyi günler.

 

İzci Anaokulu Kurucusu

Seyhun KurtoğluCevaplamak için Üye ol