Oyun halısı kullanan var mı?

acotuksoken soruyor: 10

Merhaba,
3 aylık bir prensesim var, artık etrafa oldukça ilgili.
uygun oyuncak almak için nette araştırmalar yapıyorum ve karşıma Tingy love tekmele oyna oyun halıları çıkıyor..
kullanan var mı, memnun musunuz ?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


harikademir

merhaba,

benim kızım 3 aylıktan şimdiye kadar oyun halısı ile çok eğlendi ve çok vakit geçirdi. ben en basit playgro 69 TL'lik halıyı satın almıştım. üzerine de fazladan pusete de asılabilen başka oyuncaklardan alım taktım. bayagı oyalandı tavsiye ederim. yalnız ya ikinci el alın ya da ucuz birley alıp siz zenginleştirin. oturmaya başlayınca oyun halısı ilgisini kaybediyor.


tubish36

Bizde tine loye tekmele oynayi aldık. En fazla 6 u7 aya kadar kullanıyorlar sonra üstünde durmak istemiyorlar.o yüzden kesinlikle ikinci el al derim.her parçası yikanabiliyor. Biz 179 a almıştık. Ama geç almışız maalesef 5 ayında aldık ve sadece 2 ay kullanabildi.ama en azından onu üstüne koyup ben islerimi birazda olsa yapabiliyordum. Onunla oyalanabiliyordu.özellikle tekmele oyna kısmındaki çalan mozart çok işimize yaradı. Onu cok sakinlestiriyordu ve Ninni zannedip uyuyordu.istersen ikinci el sana satabilirim.kutusunda duruyorr.


gulenozel

Bende kullandım ki ben daha 2 aylık olmadan kullanmaya başladım,Emir'in erken hareketlenmesini ona bağlarım. Ancak su anda 6 aylık olmak üzere ve icinden çıkıp gidiyor o sebeple 2. El ya da başka marka diyorum ben de... Ben de sana satabilirimdim ama benimki alındığında kutusundan bir oyuncağı eksik çıktı defolu yani:)


sedaozkan

ben de kullandım ve hayatımı kurtardı diyebilirim.


busraa

sedaozkan+1


8 aya kadar tepe tepe kullandıkmelihece

2 aydır kullanıyorum cok memnun kaldım tavsiye ederim

sevgiler


ipekkusgoz

Biz oyun halısı değil de lindam playpen oyun bahçesi almıştık.Dönmeye başlamıştı aldığımızda.Tutunup kalkmaya,sıralamaya falan hep orada başladı. Büyüdükçe kaçıp gitme şansı yok en azından o yüzden çok uzun süre kullanma imkanı var.Daha sonra zaten uyuncak bahçesi haline geliyor orası.Artı benim en çok güvenlik açısından işime yaramıştı.Ev kalabalık olunca onun duracağı yer garanti oluyor.Çaydı, kahveydi, yanacaktı dert etmiyorsun.O yüzden çok da minnettarımdır kendisine:)


ece_g

bende kızım 2,5 aylık falandı tiny love kick play aldım hatta buradan 2. el yarı fiyatına aldım önceleri 10-15 dk oyalanıyordu bende yemeği ateşe koyuyordum falan iyi oluyordu şimdi daha uzun da kalıyor hatta dün ilk 180 derecelik dönme hareketini de halısında yaptı.fssvb

5 aylık kızım var.sizce oyun halısı için geçmi.ikinçi el satan varmı?

 


gulenozel

Bebeğinizin hareketliliğine bağlı benimki 5 aylıkken bıraktı halıyı buradan bir arkadaşa sattım, 6 aylıkken de oturup emeklemeye başlayınca yere yorgan sermeye başladık o yolu deneyebilirsiniz


Cevaplamak için Üye ol