oyun halısı

ozlem33 soruyor: 6

arkadaşlar tiny love oyun halısını tavsıye eden varmı.gercekten cok işlevlimi.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


azraesra

evet ben aldım 2 hafta önce,ama açıkcası olmazsa olmaz bişi değil..azra nın hiç ilgisini çekmiyor.bilmiyorum belki daha küçük diyedir.onunla çok eğlenen bebekler varmış duyduğuma göre..ama biz pek zaman geçirmeyi beceremedik açıkcası..mesela ana kucağı kullanıyorsan üzerine b,rkaç oyuncak takarakta aynı havayı yaratabilirsin boşuna 150 tl vermekten kurtulursun:)))


onat2807

Melody maker var bizde de,sanırım geç aldık (4-5 aylıktı) biz pek kullanmadı.Oyuncaklarıyla tek tek oynamayı tercih etti.O paraya değecek bişey değil bence de.Azraesraya katılıyorum fisherprice ana kucağımız var,onda çok daha güzel vakit geçirdi,şimdi bile arada kullanıyoruz.Oyuncağına yetişip kendisi çalıyo vs.


pearlfer

ben almıştım oğlum 3 aylıkken. baya oynadı içinde. ana kucağında bir süre sonra sıkılıyorlar, dönemiyor, hareket edemiyor. tiny love'ın halısı çok kaliteli, yıkanabilmesi artı bir özellik. oyuncakları da fena değil ama oğlum benim astığım diğer oyuncaklarla daha çok ilgilendi. ucuz bir halı alıp, kend sevdiği oyuncakları asmak daha ekonomik bir çözüm olabilir. emeklemeye başladıktan sonra bir daha kullanmadık halıyı ve bir arkadaşa verdim. yani 3-8 ay arası kullanabildik. 150 TL ye değer mi derseniz, bazen içinde yarım saat oyalanması bile herşeye değiyor :)))


busraa

Ben oğlum doğmadan almıştım.3 aydan beri severek oynuyor, vaktinin çoğunu onda geçiriyor diyebilirim.Daha keşfetmediği yerleri de var uzun bir süre daha oynar diye düşünüyorum.İyi ki almışız, ben buradan bi arkadaştan 2. el aldım, çok da memnun kaldım


ediluj

bende daha hamileyken almıştım:))ilk aylar benim oglumda hiç ilgilenmiyordu,şimdide saatlerce oyalanmıyor içinde ama sabah hazırlanırken yirmi dakika oyalanması bile bence verdiğim paraya değer:))bazı cocukalr 1.5 saat bile oyalanmaktaymış..


milka

benim kızımda hep kucakda durmak istyodu. oyuzden tiny love oyun halısın kiraladım en azından denemek amaclı ilk başlarda degişk geldı sonra sıklmıya başladı illaki tiny love olsun diye düşünme piyasada daha uygun oyun halılarıda var bir kaç oyuncakla zenginleştirebılırsn bence.kiralamk istersende aloynaver den kıralamşdım. sevgılıerCevaplamak için Üye ol