Ataşehir ilk beş anaokulu hakkında görüş istiyorum

Kozzy soruyor: 5

Merhaba,


Ataşehir'de gerçek çim bahcesı ve kapalı oyun alanı olan anaokullarını arastırıyorum. 
Yarın ilkbeş anaokulu ile randevum var, görüşmeye gideceğim.
Olumlu / olumsuz geribildirimleriniz benim için çok önemli.
çocugunu halıhazırda gonderıyor olan ya da daha onceden gondermıs olan var mı aranızda ?

Teşekkürler
sevgiler

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


curlygreen

Merhaba siz daha öne yeni dünyalara göndermiyor muydunuz yanlış mı hatırlıyorum acaba ? Orası ile ilgili bir problem mi oldu ?


dilrubaa

Ben de merak ettim yeni dunyalar konusunu. Ben ilk bes atasehiri gezmistim, acilmak uzereydi o zaman, 2014 galiba. Bahcesi kucuk ama guzeldi, cim bahcesi. Icerisi de ferahti. Erenkoy subesine gore daha yeni ve ferah bir bina.


Kozzy

oglum gecen yıl 8 ay yenı dunyalar'a devam ettı. 8 aydır da ara vermıs durumda. calısmadıgım ıcın evde bırlıkteyız. oglum okulunu cok sevıyor. okulun velısı olan bır arkadasım yonetımle ılgılı sıkıntılar yasadı. o nedenle aynı sıkıntıları yasarım korkusuyla bır kac yer bakıp fıkır edınmek ıstedım.

ama ufaklık ılle de yenı dunyaları ıstıyor. ben de aslında orayı cok sevıyorum ama bazı konularda sıkıntıya dusuyorum ıdare anlamında.

ılk bes anaokulunun atasehırde bınasını gezdım ama ınanılmaz kurumsal gorunuyorlar. zaten aylık 2.200 tl fıyat verdı. en fazla 1.975 tl ye duserız dedıler. hıc bır suretle bır anaokuluna aylık bu meblagı zaten vermem. cunku verılen hızmetler neredeyse hepsınde aynı. saglanan fızıkı kosullar bellı. cım bahce dedıklerı bahceyı de gordum, yenı dunyalarınkı cok cok cok daha ıyı. curlygreen

Kozzy açıklama için teşekkürler, yönetimsel sıkıntı ilginç ben daha önce bu tarz bir şikayet hiç duymadım ama tabi her velinin beklentisi farklı dolayısıyla yaşabileceği sıkıntı da farklı oluyor. Ben yaklaşık üç senedir yeni dünyalar velisiyim sormak isteğiniz birşey olursa özelden de yazabilirsiniz. Okul seçimiyle ilgili de kolaylıklar diliyorum :)


tunturatti

Cevaplamak için Üye ol