Pediasure mama kullanan var mi arkadaslar?

iboom soruyor: 4

Bebegim cok istahsiz dogru düzgün hic bisey yemiyo bu yüzden cok zayif ve kilo alamiyo dr pediasure mamayi önerdi 1 ay kullanip tekrar kontrole gidicez. Bu mamayi daha önce kullanan arkadaslar var mi? Yararini gördünüz mü?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


eecenazz

biz şu anda kullanıyoruz kızım 14 aylık neredeyse ve 8 kilo 600 gr bizim de doktorumuz tavsiye etti boyu 80 cm di geçen ay yani boyda ve baş çevresinde bir şey yok gayet iyi ama kg düşük. kızımda g1 faz böbrek büyümesi var bizim iştahsızlık nedenimiz bu malesef. yorumları okumadan yazdım bu arada. sevgiler


iboom

Bebegim 1,5 yasinda ve kilosu oldukca dusuk. Bu mamayi kullanali 1 ay oldu ve 1 ayda 800 gr almis boyuda 1,5 cm uzamis sanirim ise yaradi.


yase_erdo

Benim kızım da çok düşük kiloluydu. Yüzde 3 persentilin altı. Ve uzun dönem kilo alımı çok düşük kaldı. Sadece boy uzadı. Dr. kontrolünde 10. aydan itibaren başladık. 3 yaş dolana kadar kullandı. Şimdi de zayıf ama en azından normal sınır içinde.

Ben açıkcası çok yararını gördüm. Ama dendiği gibi diğer tüm testler yapılmalı.


MahSunn

Acaba iştah açması için bu mama kilo alımına da etki eder mi? Şurada kilo aldırıcı mama hakkında bir şeyler var kilo alımı için neler tavsiye edersiniz? 
Cevaplamak için Üye ol