Erkek bebekte idrar yolu enfeksiyonunun belirtileri nelerdir acill

mehmetdoruk soruyor: 9

bebeğim yaklaşık 1 haftadır emmeye direnmeye başladı şarkılar ninniler nasıl emzireceğimi şaşırdm. o kadar emmeye düşkün çocuk gitti. bide çok zor uykuya dalmaya başladı.  ve çok sık uyanıyor. deneyimlerinize çok ihtiyacım var.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


olci

İdrarda kötü koku,çiş yaparken canı acır gibi ağlama,genellikle ateş ama yanılmamak lazım bazen ateş olmayabiliyor, en iyisi idrar tahlili yaptırın hatta kültürde daha emin olunuyor. Bir de diş çıkarıyor olabilir mi acaba?


fleez

biz daha geçen hafta tecrübeledik ne yazııkki, biz de düşmeyen yüksek ateş vardı, 39,5 un altına düşmüyordu. genelde miğde  bulantısı kusma olurmuş ama biz de olmamaıştı, yani bütün belirtiler biranda olmuyor sanırım.


ama kız da erkekte farklı mı onu bilmiyorum. 


kuzeynep

Bizde de sadece fiskirircasina kusma oldu. Herkeste farklı seyredebiliyor. Belki dış geliyordur.


cano

benim bebişimde 6 aylık çok huzursuz sanırsam diş geliyor çıldıracak gibimert_mert

pipsini derisini çok az çek.sarı renkli idrardan farklı bir sıvı gelicektir.zaten buna izinde vermez acısı varsa.bizde öle olurdu.antibiyotikli merhem ve ilaçlı su ile pansuman geçmişti.ama yinede tahlil yaptır belki antibiyotik gerekebilir..


pink09

Bızdede sıddetlı fıskırırca kusma olmustumehmetdoruk

sanırım diş sıkıntısı da hat safhada. derinin altında parmağımla hissediyorm dişi ama patlayamadı ya. ateş yok .çok şükür ama 2 gündür sabah bezi kötü kokuyor o düşündürdü. hepinize çok teşekkür edrim. yarına kadar devam edrse tahlile götürcem.


Demgul

Yediği şeyler çiş kokusunu değiştirebiliyor acaba büyüme atağı haftaında olabilirmi? Oğlum üyüme atağı haftasında çok hareketi mızmıznkıckçı uyumayan bi tip olup çıkıyor.Dişleri çıkacaktır sıkıntı veriyor olabilir çocuğa


Cevaplamak için Üye ol