ankara da gidilebilecek açık hava mekanlar???

aaysun soruyor: 6

arkadaşlar ankara da haftasonları brunch ,kahvaltı yada yemek için gidilebilecek çocuklarında mutlu olacağı yeşil,güzel ,bahçesi olan mekanları önerir misiniz?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


mmeral

Gölbaşı Moganpark içinde köy kahvaltısı konsepti olan güzel mekanlar var. Çok uzun bir park. Hemen girişteki yerlere takılmayıp biraz ilerlerseniz tenis kortları civarında kıyıda sakin sessiz çocuklar için oyun parkı olan mekanlar var. Fiyatları da ortalama makul düzeyde. (Bi türlü yazamadım umarım şimdi olmuştur)


fatos

burcu çok güzelmiş bu blog. Çok işime yarayacak. Teşekkürler.


ezgi_1817

MERHABALAR ANKARADA OYUN ABLASI VEYA BAKICI ABLA ARAYAN ANNELER VARMIYDI ?? YARDIMCI OLMAK İSTERİM .. MESAJ ATIP SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM ...


ezgi_1817

ANKARADA OYUN ABLASI ARAYAN ANNELER VARMIYDIIIII


gamze_yavuz

İncekte Kirazlı bahçe de güzel bir alternatif olabilir. Normal restaurant tarzı ve çardak olarak seçebiliyorsunuz. Yeşillikler içinde, çok lüks bir yer değil ama keyli bir yer. Köy kahvaltısı 15 tl, kahvaltı tabağı 8 tl ama çaya ayrıca ödeme yapıyorsunuz. Çocuklar için oyun parkı var. Değerlendirebilirsiniz.

http://www.anadolugurme.com/945/kirazli-bahce.html


yesim

Biraz uzak ama Eskişehir yolunda Toki Turkuaz Evlerinin önünde Cadde Hare var. Brunch'ı çok başarılı değil ama ortam güzel. Özellikle direk çocuk bahçesinin içinde de yemek yiyebileceğin masaların olması büyük avantaj. Linki http://www.caddehare.com/ 
Cevaplamak için Üye ol