avrupa yakası çocuk doktoru tavsiyesi

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


mert_mert

elifasu vallahi denemediğin kalmamış...fakat ben fatih hastanesini tavsiye etmedim orda yanlış anlaşılma olmasın..sadece misafirliğe gittiğimizde semt olarak orda olduğumuz için oraya 3 kez götürdüm ..yaşlı bey amcalar hatta etrafta şalvarlı tarzında mavi takkeli sakallı sanki ameliyatdan yeni çıkmış türden insanlar çokça mevcuttu.. 

  birde bendede aynı şey oldu 18 aylıktı sanırım oğlum 38.9 ateşi var ölçmüştüm dr bana üşütmüştür ateşi yanlış ölçmüşşündür filan deyip katarin yazıp yollamıştı .2 gün sonra başka götürmüştüm boğaz enfeksiyonu ve kansızlık çıkmıştı..yani 1 keresinde böle birşey yaşamıştım..
diğer iki sefer götürmemde diş çıkarma olduğu için sorun yaşamamıştım..(diş sızısıymış)
  yaşam hastanesi sadece hale erel için gitmiştim yani o an artık randevu sistemi olmayan heran anında muayene olunabilen bir yer..ama başka şekilde hiç gitmedim..şimdilik o bayandan memnunum yani verdiği ilaçlar işe yaradı iştahı yerine filan geldiği için sorunum yok..ama dediğim gibi bu bayandan sonra jfk götürcem yani hazırda tutuyom :))) ayrıca senin çoçuk nasıl şuan artık götürmüşşündür doktora geçmiş olsun...


heavenlyhorses

Evet Mert 55 malesef 32 ayda bir Ankaradan İstanbula gidiyorum.. Ankarada bulmadıkları birçok şeyi İstanbuldaki doktorumuz tarafından halledildi..


mert_mert

sanırım fatih te oturuyorsun ben orda komşumun çoçuğunu hep şehzade tıp merkezine götürdüğünü hatırladım hatta ben sırf ona götürmek için fatihe gelmiştim ama belli saatlere kadar orda olduğu için fatih hastanesine mecbur kalmıştım..aslında dene derim yani memnun olduğunu çok sölerdi hatta birkaç sefer yiğenimde gitti ama 3 yaşında yani ufak değil..


pregnant1

Merhaba,

Ben cocuk doktoru olarak avrupa yakasinda muberra tigin i tek gecerim kesunlikle super ilgili bir doktor her konuda arayip istediginizi soruyorsunuz ve cocugunuzun herseyini de biliyor ozel muayenehane gibi nisa hastanesinde calisiyor ama burun hiriltisi icin muhtemelen kulak burun bogaza yonlendirilirsiniz.


mert_mert

çoçuk dr hakkında bilgim yok ama nisa hastanesi çok kötü şahsen hamileyken dr bulma arayışında ilk muayenem orda olmuştu..hamilelerin olduğu bölümde bir oturma yeri yok ayakta dikiliyon öyle saatlerce ..gelenler genelde karnı burnunda ve sürekli vc ihtiyacı vardı gözlemlediğim ama kadınlar of puf çekerek o pis vc ye gidiyorlardı kokusu zaten çok kötü..birde doktorlar genelde türbanlı yani kocanla gidince dr izin verirse eşin içeri giriyor yoksa daha bebek gözükmüyor veya daha tam belli değil gibi kendi fikriyle eşini içeri sokmuyor yani ilk kalp atışlarını duyduğumda eşi,m yanımda yoktu ..kusma sebebiyle serum takıldı serum takan hemşireler dehşet stajer belkide..damar bulmada bugune kadar hiç sorun yaşamama rağmen orda hemşire 2 kere damarımı patlattı ve 3.sünde serum akmıyordu yine damar dışına bağlamıştı ve kolum şişti ...zaten ilk ve son gidişim oldu oraya ..ama hastaneyi övenler var fakat ben bir tane bile övülecek yerini görmedim belki çoçuk dr iyidir ama ya çoçuğumdan kan alınır ve o aynı hemşirelere denk gelirde çoçuğumun canını yakarlar diye asla gitmem oraya..godagere

küçükken aynı sorun benim oglumdada vardı gaziosmanpaşada özel yıldıztabya bilge hastanesi var.doktor yusuf büyükpınarbaşı.harika bir doktor.çocukla çok güzel ilgileniyor.benim oglumda geniz eti çıktı.mutlaka götür derim.bir kere gittinmi ikincide seni henmen hatırlar.çok fazla hastası oluyor.bir gün önceden randevu alıyorsun.


yase_erdo

Avrupa yakasında Nesim De Eskinazis'i öneririm. Kızımın doktoru. Çok deneyimli ve dikkatlidir. Muayenehanesi Nişantaşı'nda. Ben de tavsiyeyle gitmiştim. Özellikle kritik ve ciddi konuları hiç atlamıyor. SSK geçiyor mu bilmiyorum ama özel sigorta geçiyor. Yani fatura yazdırıyorsunuz, sonra sigortadan alıyorsunuz. Cep telefonuna mutlaka bakar, o an açmazsa da hemen geri arar.
Türkiye hastanesindeki Şükrü Cido'dan da bahsedilmiş. O da iyi ve ilgilidir. Doğum doktorumdu ve ilk 10 ay ona gittik. Ama randevu alsanız da çoğu zaman sıra bekliyorsunuz. Çünkü doğumlara giriyorlar ve tüm randevular kayıyor.


alyasuat

istanbul pediatri bahçelievler dr.yıldıray ünvercano

medilife raif bey çapada dır yanlız çok yoğun bir dr kesinlikle randevusuz gitmeyin fiyatta çok makuldur istanbulun eski dr dandır


nadia

etiler memorial, gokhan mamurCevaplamak için Üye ol