avrupa yakası çocuk doktoru tavsiyesi

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


MCA

 kedidirkedi' nin tavsiyesi ile 6-7 aydır Bahçelievler Medical Park'ta Pınar Hanım'a gidiyoruz. hem doktorluğundan çok memnunuz hem de insan olarak tanıdığım en iyi çocuk doktoru diyebilirim. 2 defa geç saatlerde aramam icap etti, ikisini de açtı bizi bilgilendirdi. benim için mesleki bilgisinin yanı sıra anne ile iletişimi ve ulaşılabilirliği çok önemli olduğu için kızımı kendisi ile büyütmeyi düşünüyorum, tavsiye ederim.


meliketopkaya

merhaba

Nesim Bey'in muayenehane telefonu (240 45 86) sürekli meşgul veriyor, 1 haftadır ulaşamıyorum. Güncel iletişim bilgilerine sahip olan varsa paylaşabilir mi?
Çok teşekkürler


melih_melih

ocak 2017'de yeni doğan bebeğimiz için ilk randevuyu pınar hanıma verdiler (dogumu da medicalparkta yaptık) ilk kontrolde topuk kanı alınması gerekiyormuş bize bununla ilgili bilgi vermedi. daha sonra kendisine telefon ile ulaşmayı denedik sadece sekreteri ile konusabildik, sekreteri ile konusurken arkadan şöyle bir ses geldi "gitsinler nerde aldırıyorlarsa aldırsınlar buraya gelmesinler o gün aldırsalarmış" diye bir cümle. şok olduk. sen bize bilgi verseydin biz de aldırırdık. sanki keyfimizden aldırmadık. ayrıca bu üslubu hastaneye şikayet ettik ve bizden defalarca başhekimlik tarafından özür dilendi. pınar balgöz ergül doktoru araştıranlar dikkat
Cevaplamak için Üye ol