su tüketimi

ozgu_naz soruyor: 8

Naz bardaktan su içmek istiyor biraz da oyun yapıyor tabi. üst baş battığı için ne kadar içtiğini anlamıyorum. çok terliyor ve su kaybediyor. ne kadar su içiriyorsunuz miniklere.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


hilal_mehmet

 kavgayla zorla azda olsa içiyo galiba biberodan içmiyor kasıkla verebiliyorum ancak


ozgu_naz

korkuyorum bu sıcakta susuz kalacak diye. yemesinden daha önemli su içmesi bence.


asna

emiyor mu? emdigi sürece susuz kalmaz merak etmeyin zira anne sütünün cok büyük bir kismi sudan olusur. sevgiler


hilal_mehmet

asna benim bızdık emiyor o yüzden çok fazla zorlamıyorumozdenin_oykusu

benimkinin su içme olayı iyi gibi.(önceden 1 damla içiremezidm)nuby kıtmayan biberon sağolsun.en sonunda su içmeye onunla alıştı :)


ediluj

Bize özendiğinden bardakla içmek istiyor,bende kalın cam bardaklarla veriyorum,biraz ustune biraz midesine gidiyor,ama ilk zamanlara göre daha fazla su içiyor,birde ağzını doldurup fışkırtıyordu artık onu yapmıyor,sanırım sıvı ihtiyacı artınca su alımıda arttı,sık sık kendimiz su içtiğinden bizdende etkileniyor olabilir.anne sütü yeterli alıyorsa az susaması normal,ben gündüz işte olduğumdan sadece geceleri emiyor artık..sevgilerimle


ozgu_naz

sık içirmeye çalışıyorum emiyor ama bardaktan içerken kana kana içiyor suyu:) oyun biraz da tabi. okadar çok terliyor ki meme yetmiyor gibi geliyor su kaybına


GriGandalf

Merhaba;

Maya çok sık su içer. Şu sıra bardaktan içme sevdasında ama cam bardakları malesef ısırıyor. Kırılacak diye korkuyorum. Bu yüzden İkea'dan renkli plastik bardaklardan aldım.
Tavsiye ederim.


Cevaplamak için Üye ol