Harvey Karp Kitapları Olanlar????

gulten83 soruyor: 10

Bu yazarı yeni duydum ve kitaplarını arıyorum ama baskısı yok internette, elinde olan, okuyup bilgi sahibi olan arkadaşlar biraz bahsedebilir mi? gerçekten güzel kitaplar mı? hangi yaşa yönelik yazılmış? benim oğlum henüz 10 aylık, biraz mutsuz bir çocuk, memnun etmek çok zor. o yüzden araştırma yaparken buldum bu kitapları. elinde olup da işi biten arkadaşlar satmayı düşünürlerse almak istiyorum.

Mahallenin En Mutlu Yumurcağı(veya Bebeği)

Anne ve Babalar İçin Başarılı bir Çocuk Yetiştirmenin Yolları

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


ozlemada7

Mahallenin en mutlu bebegini almistim,biraz goz gezdirince daha cok kolik ve gaz sorununa degindigini gordum.kizim dogdugunda alsaydim eminim cok isime yarardi fakat su anda pek bize gore degil.o yuzden hamile bi arkadasima verdim.mahallenin en mutlu yumurcagini alacagim ama,sanirim o daha cok isime yarar.


mert_mert

kitapyurdunda net sayfasında var..ben hiç duymadım daha önce ama orda görmüştüm aklımda kalmış içeriğini bilmiyorum :((


gulten83

@özlemada7 verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. o zaman yumurcak olanı almak lazım :)) bugün D&R da bebeği olanı buldum sen öyle diyince almadım. diğerlerini de bulurum inşallah başka yerden.

@mert55 teşekkür ederim ama orda da satışı yok şu anda.


mugmela

yumurcak var cok memnunum


gulten83

@mugmela nerden ve ne zaman aldın kitabı? bulamıyorum.mugmela

merhaba, sanki okuoku.comdan almistim. 1 ay once akmerkezde remzi kitapevinde gordum. ben alali 3 ay oluyor. 


Isil_Deniz

bende ikisi de var, bebekler icin olanı hamileyken almıs okumustum (bendeki ing. versiyonu) turkcesi cıkınca tum hamile arkadaslarıma tavsiye ettim, hala da ederim.

En Mutlu Yumurcagı'na da ara ara bakıyorum, guzel anlatımı olan kolay okunan bir kitap. Cocuk neden o krizlerde daha iyi anlıyor insan. Eger bulamıyorsanız, benzer kitap olarak sunları da tavsiye edebilirim:
1. 'Bir Yaşında Çocuğunuz Büyürken'- Teri Crwford Jones
2. 2 yaşında cocugunuz büyürken

daha buyuk yaslar icin de var, kızım buyudukce alırım herhalde, okuması cok keyifli ve cok guzel kitaplar ikisi de.


gulten83

@mugmela orada da tükenmiş malesef.
@ışıl_deniz teşekkür ederim tavsiyelerin için bu kitapları araştırayım bari.bulamayacağım anlaşılan yumurcağı.nnunnis

bende de mahallenin en mutlu yumurcağı var hamileyken okumuştum bende ama o kitapta daha çok 1-4 yaş arası çocukların sorunları ve çözüm önerileri, onlara yaklaşımları anlatıyor.Güzel bir kitap benim oğlum da 1 yaşında ve fırsat bulursam tekrar okumayı düşünüyorum.Ben netten almıştım ama hangi site olduğunu hatırlayamıyorum.
Cevaplamak için Üye ol