Harvey Karp Kitapları Olanlar????

gulten83 soruyor: 9

Bu yazarı yeni duydum ve kitaplarını arıyorum ama baskısı yok internette, elinde olan, okuyup bilgi sahibi olan arkadaşlar biraz bahsedebilir mi? gerçekten güzel kitaplar mı? hangi yaşa yönelik yazılmış? benim oğlum henüz 10 aylık, biraz mutsuz bir çocuk, memnun etmek çok zor. o yüzden araştırma yaparken buldum bu kitapları. elinde olup da işi biten arkadaşlar satmayı düşünürlerse almak istiyorum.

Mahallenin En Mutlu Yumurcağı(veya Bebeği)

Anne ve Babalar İçin Başarılı bir Çocuk Yetiştirmenin Yolları

Bu soruyu cevapla


19 Cevapgecce

ben de almayı düşünüyorum

uzun zamandır çocuklarla iletişim adale faber in kitabını arıyorum elinde olan var mı?


sayna

teşekkür ederim gecce. ben de ne zamandır bu kitabı arıyordum. dediğin siteden sipariş  verdim bakalım:)))


Sanemm

Aradığınız kitap yeni bir isimle kitapçılarda var. Anne Babalar İçin Başarılı Bir Çocuk Yetiştirmenin Yolları diye geçiyor. Google'de aratırsanız yada büyük kitapevlerine bakarsınız rahatlıkla bulursunuz.sayna

mahallenin en mutlu yumurcağı, d&r a gelmiş. internet sitesinden aldım.bugün elime ulaştı. isteyenlere haber veriyim dedim:)


ipekkusgoz

gecce ben de o kitabı çok aradım ama bir telif sorunu yüzünden basılmıyormuş yayınevi olan kuraldışı tarafından. Ben de bulabilirsem o kitabı çok memnun olacağım.


sayna

işte ,çıkmış yeni basımı. ben aldım d&r dan.


ipekkusgoz

yumurcak ben de vardı zaten, gecce'nin dediği başka bir kitap sayna.


ipekkusgoz

nous,idefix ve d&r'da yeniden basılmış hali bulunabilir dediğiniz Faber & Mazlish'in çocuklarla iletişim adlı kitabı mı?.ben bu kitabı arıyorum ama hala internette hala tükenmiş ya da satışı yok gözüküyor. İzmir'de bir d&r'da sordum, yok hatta başka şubelerde de gözükmüyor dediler, kafam karıştı.Cevaplamak için Üye ol