Kids a loud ümitköy şubesi

edamira soruyor: 2

izlenimlerinizi yazar mısınız ümitköy şb. hakkında

 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Raltun

Ben de merak ediyorum. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Tşk.


Isil_Deniz

ben 2 gun once 2-3 saatlik oyun grupları var mı diye sormaya gittim, 3 yasına kadar oyle birsey dusunuyoruz cunku. Maalesef en az 5 yarım gun gelebilir, daha azını zaten tavsiye etmiyoruz, aidiyet duygusu olusmuyor dediler. Ayrı uyku odaları yok, kampet sistem oluyormus, yani sınıflarda uyuyorlar. yemek listesi falan fena degildi ama o brosurlerdeki ayrı ayrı sınıflar bende hayal kırıklıgı yarattı, villanin yesil agırlıklı odası orman odası, mavi agırlıklı odası deniz odası vb. pek oyuncak, materyal yoktu, bir kısmı sayımdaymıs, genel olarak sadedir bizde duz duvr bulamazsınız baska yerlerde biz duvarlara birsey asmıyoruz cocugun dikkati dagilmasın diye dedi mudire hanım. (gerci renkli duvar kagidi benim dikkatimi daha cok dagitmisti o ayrı)
2 ogretmenden biri ingiliz kultur mezunu, pedagojik formasyon almıs, digeri ise meslek lisesi mezunu tecrubeli anaokulu ogretmeni dediler, ben universitede ilgili bolumu okumus olmasını tercih ederdim.
5 yarım gun dısında secenekleri olmadıgı icin bize uygun degil, ama ilerde de gondermeyi dusunmeyecegim sanırım.Cevaplamak için Üye ol