18 aylık oğluma hala body giydiriyorum. Saçmalıyor muyum?

Neslihan soruyor: 5

Oğlum 19 aylık oldu. Ve ben hala body giydiriyorum. Çok rahat geliyo ama bi arkadaşımı yuvaya başlayan oğlu (2,5 yaş) için erkek çocukların belli bi zamandan sonra body giymesi doğru diil diye uyarmış eğitmenleri. Peki ben ne zaman body giymeyi bırakmalıyım? Daha bu gün aldım 18-24 aylık 7'li paket. Eğer geç kaldıysam değiştirmem gerekecek. Bana akil ve de fikir verebilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


pratikanne

Biz body bulabildigimiz yasa kadar Oglumda 3-3.5 olsa gerek, body giydirdik. Kizim 2 yasini gecti, hala giyiyor. Kisin kizim ve oglum kilotlu corap giyiyorlar ama bir de microfiber sicak tutan iclik aldim, bazen de onu giyiyorlar. Yanliz bizim kutup kivaminda soguk bir yerde oturdugumuzu ve genelde 3 ayi 0 in altinda karli olmak uzere 6 aydan uzun bir kis gecirdigimizi ekleyeyim.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bence body çok büyük kolaylık, çocuk sıcacık geziyor, annenin içi rahat ediyor. Ben de oğlum bezden kurtulana kadar yani yaklaşık 1,5 yıl daha body kullanmayı düşünüyorum.


senayc

yiğit 28 ayı bitirdi,hala body giyiyor,üstüne de tayt.üstüne pantolan. bez bırakana kadar body e devam


EsraEA

Ben de body giydiriyorum, ama bahsedilen sebeplerden kulotlu corap giydirmedim.
Oglum 23 aylik. Bodylerini de zaten büyük büyük giydirdiğim için tuvalet alışkanlığı edinene kadar devam ederim herhalde.


ABIDE

Bende kızıma body giydiriyorum.Özellikle kışın iyi oluyor beli açılmıyor.Üşütmüyor kendisini.Altını bağladığımız sürece body giydirmenin bir zararı olacagını sanmıyorum
Cevaplamak için Üye ol