arkadaslar turkcell gozz kullanan var mi ? kac para, kullanisli mi ?

nurturia soruyor: 2

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ozgeozc

ben kullanıyorum.. ama aslında izlemek için değil, annem bakıyor bebeğe. arada canım görmek istediğinde görmek için kullanıyorum. 3g telefonun varsa, evinden ve arayacağın yerden sorunsuz 3g konuşma yapabiliyorsan bunu da sorunsuz kullanabilirsin. cep telefonundan aynı 3g görüşme yapar gibi bebeğini görüyorsun kameradan. kamerayı odaya monte edebiliyorsun ama gizlemek pek mümkün değil. zoom ve sağa,solaiyukarı,aşağı dondurme ozelligi var. ayda 29 tl'ye 24 ay oduyorsun ve arada vazgecemiyorsun. ayda 200 dakika bedava kullanabiliyorsun.
 aynı zamanda mobil bir kamera. evin icinde gezdirilebilir.

ben memnunum, isyerinde gun icinde birkac kez bakıyorum bebegime ,  ama bakıcıyı izleme anlamında pek onermem. internetten izlenebilen kamera cozumleri var diye biliyorum, hic arastırmadım ama. daha uygun fiyata birkac odaya kamera konulabilir belki o tarzda.


amazonanne

biz de almayı düşünüyorduk. tatiller için düşünmüştük. hani oğlanı uyuttuktan sonra, sağına soluna yastıklarla set yaparak güvene aldıktan sonra, otelin barına inip 1-2 kadeh bir şey içebilelim diye.. ama bunu yapmaya cesaret edemedik ve geçen sene yaptığımız tüm tatillerde odaya tıkıldık :)))Cevaplamak için Üye ol